Witamy w relacji z rewanżowego spotkania III rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy FC Basel a Lechem Poznań.

22:09
Dziękujęmy serdecznie za obecność i zapraszamy na następne relacje ze spotkań polskich drużyn w europejskich pucharach.
94.
KONIEC! Lech przegrywa w Bazylei 0:1 i tym samym przekreślił swoje szanse na awans do Ligi Mistrzów. Kolejny rok bez polskiej drużyny w najbardziej prestiżowych rozgrywkach.
94.
Lech wyszedł trzy na dwa, ale sytuacja zmarnowana przez zły drybling
93.
Basel spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, nie dając Lechowi szans na odpowiedź
91.
Gol dla Bazylei! Bjarnson trafia głową po dośrodkowaniu Calli
90.
Świetny przerzut do Pawłowskiego. Ale ten nie wskórał nic więcej.
85.
Lech próbuje stworzyć jeszcze zagrożenie, ale ostatecznie strata piłki i atak Basel
83.
Na boisko wchodzi Marcin Robak. Zmienia Kaspera Hamalainena
82.
Kamiński na chwilę opuszcza boisko, powodem jest rozcięta głowa po starciu z Bjarnsonem
81.
Douglas z rzutu wolnego prosto na głowę Trałki, ale pomocnik minimalnie chyba strzelając głową