Kijów wita! Przed nami starcie Dynama z Manchesterem City. Będziemy też zaglądać na równolegle rozgrywany mecz PSV Eindhoven - Atletico Madryt. Wszystko w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Olimpiyskyi / 24.02.2016

Akt. 24/02/2016, 22:45 GMT+1

22:45
Tyle na dziś, dzięki za uwagę i do następnego!
22:39
Kapitan Oczywisty rzecze - Man City bliżej awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Odrobienie strat w Anglii będzie dla Dynama graniczyć z cudem. Szczególnie, że u siebie nie pokazali nic wielkiego. Poza wspomnianym Jarmołenko. Dragović - dramatyczny dziś.
22:36
Pewna, w pełni zasłużona wygrana Man City. Teodorczyk, który znalazł się w wyjściowym składzie, na drugą połowę już nie wybiegł. Nie może być zadowolony zarówno z wyniku, jak i ze swojego występu. Jeden Jarmołenko to za mało na City.
22:36
Koniec meczu!
90+1
Zmiana w City. Pierwsza. Iheanacho za Aguero.
90
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:1!!! YAYA! Zrehabilitował się za sytuację sprzed kilku minut! Przymierzył technicznie z linii pola karnego! Piękny strzał, Szowkowski wyciągnął się jak mógł, ale nie sięgnął piłki. A w kryciu znów nie popisał się Dragović, który zostawił Iworyjczykowi za dużo miejsca.
87
Ostatnie minuty pod dyktando... City. Dynamo w defensywie, a to w końcu gospodarzom powinni teraz bardziej zależeć na golu.
83
CO ZA OKAZJA! JAK TEGO TOURE NIE TRAFIŁ! Idealnie nagrał mu piłkę na głowę Sterling! Iworyjczyk był SAM pięć metrów przed bramką! Gdzie był Dragović?! Ale pudło koszmarne!
81
Fernandinho... No właśnie, co autor miał na myśli? Chyba chciał strzelać, w ostatniej chwili próbował zmienić zdanie i wyszło coś dziwnego. Szowkowski spokojnie złapał piłkę.
79
BUJALSKI! Płaski strzał z pierwszej piłki z około 15 metrów! Z trudem broni Hart! Nie było dobitki ze strony Dynama!
77
ZNÓW GROŹNIE POD BRAMKĄ SZOWKOWSKIEGO! Rybałka nastrzelił Fernandinho i instynktownie bronił golkiper Dynama! Jeszcze próbował dobijać Aguero, ale Szowkowski był szybszy. Argentyńczyk sfaulował bramkarza. Wolny dla Dynama.
76
ZAMIESZANIE POD BRAMKĄ DYNAMA! Sytuację wyjaśnili obrońcy gospodarzy!
73
Sporo walki i ostrzejszych wejść. Póki co, wszystko zgodnie z przepisami.
70
Ostatnie 20 minut regulaminowego czasu gry. Zdecydowanie bardziej zacięta druga połowa.
W Eindhoven czerwona kartka. Obejrzał ją Gaston Pereiro z PSV. Druga żółta.
66
Zmiana w Dynamie. Makarenko za kontuzjowanego Danilo Silvę.
64
Potrzebna zmiana w Dynamie! I to już będzie trzecia w tym meczu! Danilo Silva nabawił się urazu mięśnia dwugłowego uda.
59
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! DYNAMO ŁAPIE KONTAKT!!! BUJALSKI! Otemandi wybił piłkę głową z własnego pola karnego, żaden z jego kolegów nie zdołał jej przejąć, a Bujalski długo się nie zastanawiał, tylko kopnął bez przyjęcia! Piłka po wysokim koźle wpadła do bramki Harta!
55
Sterling padł w polu karnym. Sędzia nie przerwał gry i chyba słusznie.
53
JARMOŁENKO!!! Zszedł z prawej strony na lewą nogę i huknął tuż zza pola karnego! Pomylił się nieznacznie.