Dobry wieczór! Wielki wieczór! Przenosimy się do Monachium, gdzie Bayern podejmuje Juventus Turyn w meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów.

23:18
Dzięki za długi wieczór z Ligą Mistrzów, ale było warto. Coś pięknego. Warto zapamiętać tę datę... Dobranoc!
23:17
I KONIEC! Mimo że Bayern przegrywał po pierwszej połowie 0:2, końcowy wynik to 4:2 dla Bawarczyków z Juventusem. To piłkarze Pepa Guardiola awansują do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!
120'
Minutę doliczył szwedzki arbiter, ale tu już nic się nie wydarzy
120'
Hernanes z rzutu wolnego, dobrze Bonucci strzelał głową, ale na posterunku Neuer
118'
Kombinacyjna akcja Juve. Świetnie technicznie zagrał Alex Sandro, znalazł się w polu karnym Bonucci... Na posterunku Manuel Neuer
116'
Znachalił się Sturaro, strzał zbyt mocny nad bramką. Wcześniej fantastycznie skoczył do strzału Mandzukić, ale parada Neuera
114'
Bayern to 4. zespół, który w dogrywce w rozgrywkach Ligi Mistrzów strzelił 2 gole w dogrywce (wcześniej robiły to Real, Barcelona i Ajax)
112'
Bernat i Sturaro ścięli się i po żółtej kartce
110'
Niesamowite zmiany przeprowadził Pep Guardiola. Arturo Vidal przejął piłkę, a Kingsley Coman, pięknie lewą nogą po dalszym słupku lekko lobując Buffona
110'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:2 BAYERN, COMAN! CO ZA ZMIANY GUARDIOLI!
109'
Thiago z radości zdjął koszulkę i otrzymał żółtą kartkę
108'
Przepiękna akcja Bayernu Monachium. Kombinacyjna akcja. Thiago do Muellera, ten na ścianę zgrał do reprezentanta Hiszpanii, a ten obok Buffona. Coś pięknego
108'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:2 BAYERN, THIAGO!
23:00
No to końcowy, decydujący kwadrans
22:58
I mamy koniec pierwszej części dogrywki. Za chwilę ostatni kwadrans, a następnie jeszcze ewentualnie konkurs rzutów karnych
104'
Lewy rozkłada ręce po starciu z Bonuccim. Sędzia Eriksson pokazał faul, co nie spodobało się kapitanowi Biało-czerwonych
103'
Pereyra z żółtym kartonikiem
101'
Wprowadza Guardiola piłkarza. W miejsce Ribery'ego wchodzi Thiago Alcantara
100'
Ogromna przewaga w posiadniu piłki na korzyść Bayernu (70% do 30%), jednak w strzałach celnych prowadzi Juve 8:6.
99'
To jest ciekawa sytuacja. Pep Guardiola ma jeszcze w odwodzie jedną zmianę. Niezrozumiałe jest to, że nie sięgnie np. o Mario Goetze?