Wraca Liga Mistrzów! Teraz czas na ćwierćfinały, które rozpoczynają się od spotkań Bayern – Benfica i Barcelona – Atletico Madryt. Zapraszamy na naszą relację tekstową z tych meczów.

Liga Mistrzów / Ćwierćfinał
Allianz Arena / 05.04.2016

Akt. 05/04/2016, 22:46 GMT+2

22:45
Dziękujemy za dzisiaj i zapraszamy na jutrzejszą relację!
22:45
Barcelona natomiast słabo rozpoczęła starcie z Atletico, które prowadziło po bramce Torresa z 25. minuty. Kilkanaście minut później Hiszpan dostał czerwoną kartkę, co osłabiło gości. Barcelona wykorzystała przewagę w drugiej połowie. Do siatki dwukrotnie trafił Luis Suarez.
22:42
Mimo zwycięstwa, Bayern rozegrał słabe spotkanie. Tylko mocne rozpoczęcie dało ważną wygraną w pierwszym meczu. Słabo zagrał Robert Lewandowski, który w 88. minucie mógł strzelił gola na 2:0, będąc w zasadzie w sytuacji sam na sam. Polak zdecydował sie jednak na podanie do Lahma, które było niecelne. Tym samym Guardiola wygrał w swoim 150. meczu jako trener Bayernu.
90'
Koniec obu spotkań! Bayern wygrał z Benficą 1:0, a Barcelona z Atletico Madryt 2:1.
90'
Zarówno Bayern jak i Benfica błędnie rozgrywają akcje pod koniec tego spotkania.
90'
Szymon Marciniak doliczył pięć minut do drugiej połowy meczu Bayern - Benfica.
90'
Tym razem Goetze dokonał złego wyboru, próbując podać piłkę w pole karne. Ta zatrzymała się na pierwszym zawodniku Benfiki. Kolejna zmarnowana sytuacja.
90'
Zmiana w Benfice. Samaris zastąpił Pizziego.
88'
Co zrobił Lewandowski?! Arturo Vidal idealnie wystawił piłkę Lewandowskiemu, a Polak zamiast uderzać na bramkę, zdecydował sie na podanie do Lahma. Jego podanie było jednak za mocne i Niemiec musiał nadganiać piłkę, przez co Bayern zmarnował szansę na drugą bramkę. Słaby mecz Polaka.
86'
Coman ruszył prawą stroną, oszukał rywala, ale jego dośrodkowanie było fatalne. Bayern wciąż ma problemy z przeprowadzeniem groźnej akcji.
86'
Zmiana również w Barcelonie. Arda Turan zmienił Iniestę.
85'
Zmiana w Bayernie. Zszedł Mueller, a na boisko wbiegł Mario Goetze.
85'
Z rzutu rożnego dośrodkował Ribery. Walkę o piłkę wygrał Lewandowski, ale jego strzał poszybował ponad bramką.
83'
Trwa niemoc Lewandowskiego. Polak próbował przebić się w pole karne, ale zagubił się przy dryblingu.
83'
Zmiana w Benfice. Zszedł Jonas, który zmarnował dwie idealne sytuacje. Zmienił go Eduardo Salvio.
82'
Niebezpiecznie! Ribery przebił się, schodząc z lewej strony w pole karne. Francuz, będac w polu karny, oddał strzał, piłka jednak leciała wprost w Edersona, który wybił futbolówkę.
80'
Benfica znów atakuje. Dośrodkowanie z prawej strony nie znalazło jednak napastników Benfiki i obrońcny Bayernu wybili piłkę.
79'
Kolejna strata Bayernu. Mueller pośpieszył się z podaniem do Ribery'ego, który znajdował się na pozycji spalonej.
78'
Słabość Bayernu w drugiej połowie pokazało słabe dośrodkowanie Comana. Francuz próbował przebić się prawą stroną, ale zaatakowany przez dwóch zawodników Benfiki musiał dośrodkować. Piłka minęła wszystkich zawodników.
75'
Suarez idealnie uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Daniego Alvesa. Oblak był bez szans. Atletico słabnie z minuty na minutę.