Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów, w którym Atletico Madryt gra z Bayernem Monachium.

Liga Mistrzów / Półfinał
Estadio Vicente Calderón / 27.04.2016

Akt. 27/04/2016, 22:37 GMT+2

22:37
KONIEC MECZU!! Atletico po golu Saula Nigueza wygrywa w pierwszym meczu półfinału z Bayerem Monachium 1:0.

90'+4
Trójkowa akcja Bayernu zakończona strzałem Vidala. Ta akcja mogła się podobać, lecz wyniku nie zmieniła.
90'+3
Atletico za podwójną gardą. Benatia miał szansę doprowadzić do remisu, ale jego strzał głową został zatrzymany przez Jana Oblaka.
90'+1
Costa wyniósł piłkę poza boisko.
90'
Sędzia doliczył przynajmniej cztery minuty.
89'
Fernandez z pierwszej piłki.... na ma co więcej pisać o tym strzale.
88'
Vidal wreszcie się doczekał.... żółtej kartki.
86'
Costa w niepozornej sytuacji zdecydował się na strzał. Oblak znów czujny.
85'
Teye wszedł za Saula Nigueza.
84'
Saul zobaczył żółtą kartkę.
80'
Strata Lahma zakończyła się kontrą Koke, który wyszedł z piłką poza boisko i nie byłoby w tej akcji większej historii gdyby nie fakt, że Mehdi Benatia już po gwizdu sędziego zaatakował wślizgiem rywala. Za co zobaczył żółtą kartkę. Później Koke chciał podnieść z murawy Neuer i też zobaczył żółty kartonik.
78'
Lewy zostawił piłkę Alabie, ale strzał Austriaka przeleciał nad poprzeczką.
77'
Ostatnia zmiana gości. Za Juan Bernat pojawił się Mehdi Benatia.

75'
Wzorcowy kontratak Atletico. Griezmann pięknie podał do Torresa, który po przyjęciu piłki przebiegł z nią kilka metrów i strzelił w słupek. Dobitkę Koke zatrzymał Neuer.
74'
Vidal wykorzystał kilka centymetrów a właściwie metrów wolnego miejsca i mocnym strzałem sprawdził Oblaka. Słoweniec zatrzymał strzał.
72'
Ribery uruchomił kontrę, ale w kluczowym momencie podał za plecy obrońców.
71'
Piękna, długa piłka Lahma w kierunku Costy, którego strzał zatrzymał się na górnej siatce.
70'
Thomas Mueller wchodzi na boisko, schodzi Thiago Alcantara.
68'
Vidal traci piłkę, a Pepe Guardiola dokona zmianę.
67'
Warto zwrócić uwagę, że Saul Niguez strzelił w Lidze Mistrzów 3 gole, czyli najwięcej spośród Hiszpanów.