Pierwsze dwie kolejki to koszmar w wykonaniu Arsenalu. Piłkarze Wengera najpierw przegrali na wyjeździe z Dinamem Zagrzeb (2:1), a następnie u siebie 2:3 z Olympiakosem. Kanonierzy zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie, której liderem jest Bayern.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Emirates Stadium / 20.10.2015

Akt. 20/10/2015, 22:41 GMT+2

22:40
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! Już jutro widzimy się ponownie, czekają nas kolejne mecze trzeciej kolejki Ligi Mistrzów!
22:38
Arsenal wygrał zasłużenie, w drugiej połowie znacznie przeważał nad Bayernem, który przez długie minuty grał tak, jakby był małym dzieckiem zagubionym w lesie. Pierwszy gol dość przypadkowy i po błędzie Neuera, drugi to błąd obrony i wspaniałem zagranie Bellerina. Lewandowski zanotował przeciętny występ.
90'
Koniec! Arsenal wygrywa 2:0 i wraca do gry! Seria Bayernu zatrzymana.
90+3'
Nie ma gola? JEST! A jednak! Arsenal - Bayern 2:0. Oj, było blisko. Błąd w obronie Bayernu, Bellerin dośrodkował i w idealnej sytuacji Oezil strzelił gola, ale Neuer był bardzo blisko obronienia.
90+2'
Lewandowski! Robert świetnie sobie przyjął piłkę, dzięki czemu minął Koscielnego. Piłka jednak została Polakowi za nogą i Francuz nadążył z interwencją.
90'
4 minuty doliczone przez sędziego!
89'
Kolejna okazja Bayernu. Szansę na gola zmarnował Thiago, który uderzył wprost w Cecha. Dobry, równy występ bramkarza Arsenalu.
88'
Trochę nam zwolniło widowisko w Londynie. Arsenal chce bronić swojego, a Bayernowi brakuje dokładności w ostatnim podaniu.
86'
Bayer się nie poddał! Prowadzili 2:0, później przegrywali 2:4, a teraz wyrównali stan meczu na 4:4. To niesamowity mecz! Gole strzelali Kampl i Mehmedi.
85'
Długa piłka do Giroud, który był sam na sam na desancie z Boatengiem. Francuz zdołał przetrzymać piłkę i rozegrać ją do boku. Szykowała się ciekawa akcja, ale źle zagrał na skrzydle Oxlade-Chamberlain.
83'
Giroud! Francuz mógł strzelić drugiego gola. Dośrodkowanie z rzutu rożnego padło wprost na jego głowę, ale strzał był w sam środek. Tym razem Neuer nie popełnił błędu.
82'
Ostatnia zmiana w Arsenalu. Za Alexisa Sancheza na boisko wszedł Kieran Gibbs.
81'
Giroud strzelił szóstego gola dla Arsenalu w rozgrywkach Ligi Mistrzów, z czego cztery wbił zespołom z Niemiec.
77'
GOL! GOL! GOL! Giroud! Fatalny błąd Neuera, który po dośrodkowaniu po rzucie wolnym nie trafił w piłkę. Kompletnie się minął z piłką, a w odpowiednim miejscu znalazł się Giroud. Francuz strzelił gola...ręką, ale można to zaliczyć jako zagranie przypadkowe.
76'
Lewandowski! Wyśmienitą okazję miał Robert. Dostał idealne podanie, musiał tylko pozbyć się obrońcy i mógł mierzyć się z Cechem. To starcie wygrał bramkarz Arsenalu.
74'
Zmiana w Arsenalu. Zszedł Walcott, wszedł Giroud.
74'
Roma nie tylko się odrodziła, ale i zaczyna miażdżyć Leverkusen. Rzymianie prowadzą 2:4, gola strzelił Falque.
72'
Mecz na ten moment przerodził się w pokaz gry pressingiem. Raz Bayern, raz Arsenal nakładają pressing na rywala, próbując odzyskać futbolówkę. Szkoda, że brakuje przez to akcji strzeleckich.