Cześć i czołem. Zapraszamy na relację tekstową z meczu w Madrycie, gdzie Real podejmuje Juventus.

22:41
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
22:40
Cóż to był za mecz. Prawdziwie włoska drużyna, złożona z weteranów zagra w finale Ligi Mistrzów.
90'+4
KOOOOOOOOOOOOOOOONIEC!! Juventus w finale Ligi Mistrzów!!!
90'+3
Co za błąd! Casillas popędził bardzo szybko w kierunku piłki znajdującej się poza boiskiem, chciał ją wyrzucić, ale źle to uczynił. Kibice zaczynają wychodzić ze stadionu.
90'+2
Juventus broni się całym zespołem. Wszyscy piłkarze w polu karnym.
90'+1
Real spokojnie rozgrywa piłkę. Gra tak, jakby była 10. a nie 91. minuta gry.
90'
Sędzia doliczył do podstawowego czasu gry 4 minuty.
89'
Akcje Realu przypominają walenie w mur. "Królewscy" grają bez pomysłu.
88'
Pogba, który jest wyceniany na 80 mln euro, mógł zapytać Casillas, w który róg ma strzelać, ale zamiast tego strzelił wprost w bramkarza.
86'
Pomyłka Bonucciego i Chielliniego tuż przed polem karnym o mało nie zakończyła się przejęciem piłki przez Hernandeza.
84'
Wrzutka, goni wrzutkę. Real konsekwentnie zagrywa wysokie piłki, choć nic z tego nie ma
83'
Casillas w stylu Manuel Neuer złapał piłkę na granicy pola karnego, po czym szybko wyrzucił ją z rąk i szybki biegiem uruchomił akcję Realu.
82'
Wysoka obrona pozwoliła Realowi przejąć piłkę.
81'
Real Madryt
Kroos.... turlaniem piłki po ziemi raczej gola w półfinale Ligi Mistrzów się nie strzeli.
79'
Juventus Turyn
Zmiana w Juventusie. Za Pirlo wchodzi Barzagli. Doświadczony reprezentant Włoch został pożegnany przez kibiców oklaskami, wiele osób wstało z miejsc.
77'
Juventus w okolicach środkowej linii boiska pozostawia tylko Moratę.

76'
Real atakuje coraz większą liczbą zawodników. Ma przewagę, ale nie potrafi jej zamienić na bramkę.
74'
Odważne wejście Vidala wślizgiem i to w polu karnym.
73'
Evra przewrócił Hernandez w polu karnym, ale powtórki telewizyjne pokazały, że rezerwowy Realu sam przewrócił się w jedenastce.
71'
Co też musi się dziać w domach kibiców "Królewskich"? Ronaldo posłał ładną piłkę w pole karne, do której zdołał dojść Bale'a, ale jego strzał głową zatrzymał się na górnej siatce bramki.