Zapraszamy na rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Ligi Mistrzów między Realem Madryt a Atletico Madryt

22:41
Dzięki wielkie za śledzenie relacji i bądźcie z nami nadal! Dobranoc!
22:38
Trzeba przyznać, że w dwumeczu to właśnie piłkarze prowadzeni przez Carlo Ancelottiego prezentowali się lepiej. To kolejny krok Królewskich do obrony trofeum
22:37
I KONIEC! Dzięki trafieniu Javiera Hernandeza Real Madryt awansuje do półfinału Ligi Mistrzów.
90+1
Carlo Ancelotti długo czekał ze zmianami, a teraz dokonuje korekt. Za Coentrao wszedł Arbeloa. Ponadto w miejsce Chicharito wszedł Jese
88'
Cristiano Ronaldo związał kilku rywali, rozegrał akcję na prawej stronie z Jamesem, następnie obsłużył Javiera Hernandeza, a ten nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Oblaka. To zasłużone trafienie dla Meksykanina
88'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 REAL, CHICHARITO!
86'
Diego Simeone dokonuje ostatniej korekty w składzie. Jose Gimenez zmienił Tiago
84'
Błąd popełnił dobrze spisujący się Jan Oblak. Po dośrodkowaniu Ramosa niepotrzebnie Słoweniec wybił piłkę na rzut rożny
82'
Można to nazwać hokejowym zamkiem. Real nie zamierza opuszczać połowy ekipy z Vicente Calderon
80'
Tylko rzut rożny dla gospodarzy
80'
Kapitalna akcja Jamesa, minął 3 rywali, podał do Chicharito ten świetnie poradził sobie z Godinem, strzelił po długim słupku i?!
76'
Nakładka Ardy Turana na Sergio Ramosie. To druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Turka
74'
Podobą karę dostał Pepe za dyskusje
74'
Znów mamy przepychanki. Varane padł we własnym polu karnym po tym jak Raul Garcia kopnął obrońcę Los Blancos. Żółtko za to zagranie dla gracza Atletico
70'
Tym razem w odpowiedzi Real. CR7 lewą nogą z dystansu. Znów dobrze Oblak
70'
Znakomite prostopadłe podanie Ardy Turana do Koke, który strzelił głową, ale zbyt lekko. Iker Casillas złapał futbolówkę bez problemu