Witamy ze stolicy Francji. Nie ma lepszego, bardziej emocjonującego, pełnego podtekstów spotkania tej fazy najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich na świecie.

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Parc des Princes / 17.02.2015

Akt. 17/02/2015, 22:42 GMT+1

Za relację dziękuje Mike, jutro kolejny dzień i kolejne mecze 1/8 Ligi Mistrzów. Bazylea gra z Porto, a Schalke podejmuje Real Madryt. Będzie się dzialo. Do przeczytania!
Był to co najmniej bardzo dobry mecz, Chelsea wygrała pierwszą połowę, PSG drugą, miejmy nadzieję, że rewanż będzie stał na równie wysokim poziomie. Jeżeli były bramkarz Atletico zagra słabiej, to szanse CFC wiszą na włosku...
Mourinho swój cel osiągnął, z dobrym wynikiem wraca na Stamford Bridge, 11 marca możemy mieć naprawdę sporo emocji. Już dziś zapraszamy na relację live z tego spotkania.
KONIEC MECZU. Remis 1:1 w Paryżu, Thibaut Courtois bohaterem Londynu.
91'
Zlaaaaatan fantastycznie uderza głową, belgijski golkiper ratuje remis swoim kolegom.
Wilk z Fulham Road?

87'
Coraz mniej prawdopodobne, że ten mecz skończy się czyimś zwycięstwem. Minuty mijają, a PSG dalej ma wynik, który do końca ich nie satysfakcjonuje... Chelsea wielkiego futbolu nie gra, ale wypełnia przedmeczowe plany.
85'
Próbował strzału nożycami Cavani, piłka delikatnie zeszła mu z nóg. Mógł być PRZEPIĘKNY gol. Liczymy na to, że PSG strzeli, zasługują oni na to jak mało kto.
83'
Oscar ze Cesca.
82'
Zmiany zmiany zmiany - Javier Pastore za Lavezziego, a po drugiej stronie Loic Remy w miejsce Diego Costy.
Cavani zabawił się w polu karnym z obrońcami rywali, uderzał płasko z kilku metrów, minimalnie minął jednak bramkę. A mógł być piękny gol...
81'
Powinno być 2:1, POWINNO BYĆ 2:1!!!
79'
Cuadrado zmienił Williana.
Dzisiaj na trybunach Parc des Princes przebywają ci dwaj panowie. Chyba mówi to wszystko o jakości tego spotkania, prawda?

76'
Tym razem powinna być kartka dla Luiza, który faulował Ivanovicia. Do wejścia na boisko szykuje się Cuadrado.
73'
Jeszcze przed rzutem wolnym żółtą kartkę dostał Cesc. Paris Saint-Germain naprawdę przeważa w tej części gry, brakuje już tylko bramki.