Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z kolejnej serii spotkań Ligi Mistrzów. My skupimy się na meczu Liverpoolu z Realem Madryt, ale nie zabraknie również informacji z innych stadionów.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Anfield / 22.10.2014

Akt. 22/10/2014, 22:44 GMT+2

22:44
Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji! Zapraszamy na kolejne!
22:44
Komplet wyników środowych spotkań Ligi Mistrzów Anderlecht - Arsenal 1:2, Atletico Madryt - Malmö 5:0, Galatasaray - Dortmund 0:4, Leverkusen - Zenit Petersburg 2:0, Liverpool - Real Madryt 0:3, Ludogorets - Basel 1:0, Monaco - Benfica 0:0, Olympiakos - Juventus 1:0.
92'
4 gole zabrakło nam do rekordu Ligi Mistrzów w liczbie strzelonych goli w jednej kolejce. Ostatnią bramkę strzeliło Atletico Madryt, a konkretnie rezerwowy Alessio Cerci. Gospodarze wygrali z Malmo 5:0. Paweł Cibicki cały mecz spędził na ławce rezerwowych.
92'
Wielka radość w Bułgarii!! Ludogorets po golu w 92. minucie prowadzi z FC Basel 1:0 i najprawdopodobniej wywalczy pierwszy komplet punktów historii startów w Lidze Mistrzów!

91'
Koniec meczu na Anfield. Real zasłużenie wygrał z Liverpoolem 3:0.
90'
Do rekordu pozostało nam 6 goli, bo... Godin podwyższył prowadzenie Atletico (podawał Koke, który zanotował 3 asystę a wcześniej gola). Jeszcze ciekawiej w Brukseli, gdzie Arsenal do 89. minuty przegrywał 0:1, ale po bramkach Gibbsa oraz Podolskiego w pierwszej minucie doliczonego czasu gry prowadzi 2:1.
89'
Warto jest grać do końca, o czym przekonał się Arsenal, który za sprawą Kierana Gibbsa doprowadził do wyrównania w meczu z Anderlechtem. 8 goli brakuje do rekordu kolejki w liczbie strzelonych bramke w sezonie 2000/2001.
85'
Liverpool miewa przebłyski, to za mało, aby mysleć o wygranej z Realem Madryt.
84'
Nacho wszedł za Marcelo a Illarramendi kilka chwil wcześniej za Kroosa.
82'
Adrian Ramos wszedł na boisko i od razu strzelił gola dla Borussiii Dortmund, która w Stambule prowadzi już 4:0. Rekord chyba nie zostanie pobity, bo brakuje jeszcze 9 goli.
79'
W "10" mecz zakończy też Bayer Leverkusen, który prowadzi 2:0 z Zenitem. Boisko przed czasem musiał opuścić Wendell.
78'
Modrić w sam środek bramki uderzył z 20 metrów. Bramkarz był na posterunku.
75'
Za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Lisandro Lopez z Benfiki. Zespół ze stolicy Portugalii remisuje na wyjeździe z Monaco 0:0.
73'
Ronaldo nie powiększy już swojego dorobku w Lidze Mistrzów w tym meczu, ponieważ w jego miejsce pojawił się Khedira.
71'
Liverpool
Zbyt dużo podań w polu karnym Realu i ciekawa akcja zakończyła się spalonym. W odpowiedzi James był bliski szczęścia.
71'
Arsenal przegrywa z Anderlechtem 0:1. Gola dla gospodarzy strzelił Andy Najar, któremu asystował Praet. Do rekordu brakuje 10 goli.
69'
Pierwsza groźna akcja Liverpoolu po zmianie stron. Sterling uderzył pod poprzeczkę, lecz Casillas nie miał problemów z obroną tego strzału.
65'
Podwójna zmiana w Liverpoolu, gdzie kibice liczą chyba już tylko na cud. Za Henderson wszedł Can, a w miejsce Coutinho pojawił się Marković.
63'
60 sekund nie minęło w Madrycie a zrobiło się 3:0. Tym razem Griezmann. 11 goli do wyrównania rekordu Ligi Mistrzów.