Witajcie, dobry wieczór, a raczej Good Evening! Przenosimy się szybko na Anfield, z którego będziemy prowadzić główną relację. Liverpool pozostający w kryzysie podejmuje szwajcarski FC Basel

Akt. 09/12/2014, 22:35 GMT+1

22:35
Dzięki wielkie za śledzenie tekstówki i zapraszamy na kolejne na mobilkę! Dobrej nocy!
22:34
I KONIEC! Liverpool tylko remisuje z FC Basel 1:1, co oznacza, że podopieczni Brendana Rodgersa zagrają w Lidze Europy. Wielkie święto Bazylei. A kibice pięknie jeszcze śpiewają "You'll never walk alone"
94'
Wszyscy gracze gospodarzy oprócz Mignolet na połowie Liverpoolu i?
93'
"Obrona Częstochowy" w polu karnym Basel.... Świetny strzał teraz Hendersona, ale na posterunku Vaclik
22:32
Sędzia doliczył 4 minuty także jeszcze niespełna 2 minuty do końca
92'
Saffari poszedł lewym skrzydłem, przebiegł dobre 40 minut, ale nie zamknął akcji jeden z jego partnerów
91'
Embolo poszedł lewym skrzydłem i strzelił po bliskim słupku, ale na posterunku Mignolet
22:30
3:2 dla Olympiacosu po golu Mitroglou
89'
Suchy blokuje strzał Hendersona. Jeszcze rzut rożny dla The Reds
22:29
A w Dortmundzie mamy remis. 1:1 wyrównał Anderlecht
88'
Było groźnie w polu karnym Basel. Vaclik zderzył się z Scharem. Teraz będą leżeć zawodnicy gości, ale zderzenie było bardzo mocne
88'
Walter Samuel wchodzi na boisko za Zuffoegp
86'
Strzelał główką Henderson... Przycisnęli, rykoszet od Gashiego, ale wrócił i złapał futbolówkę Vaclik
85'
Dobre interwencja Mignolet
85'
Zuffi z linii pola karnego zdecydował się na groźny strzał i?
22:25
Olympiacos remisuje z Malmoe 2:2 do remisu doprowadził Rosenberg
83'
Marcelo Diaz wchodzi na boisko w miejsce Elneny'ego
22:23
3:0 prowadzi Real Madryt po golu Arbeloi
81'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1 PIŁKA W OKIENKU BASEL, futbolówka jeszcze odbiła się od słupka