Witajcie! Dobry wieczór! Przenosimy się szybko do Turynu, gdzie Juventus podejmuje obrońców tytułu Real Madryt!

Liga Mistrzów / Półfinał
Juventus Stadium / 05.05.2015

Akt. 05/05/2015, 22:40 GMT+2

22:40
Dzięki wielkie za śledzenie relacji. Zapraszamy na kolejne, a już jutro drugi mecz półfinałowy między Barceloną a Bayernem Monachium
22:39
Sprawa awansu do finału Ligi Mistrzów pozostaje otwarta. Piłkarze Carlo Ancelottiego wciąż mają szansę na zdobycie trofeum 2. raz z rzędu jako pierwsza drużyna w historii. Na najwyższe uznanie za dzisiejszy występ zasłużył wychowanek Los Blancos Alvaro Morata
22:38
Zabrakło reakcji Królewskich na gola Carlosa Teveza z rzutu karnego. Zdecydowanie piłkarze Massimiliano Allegriego zdominowali 2. połowę meczu. Dla Realu pocieszające jest to, że rewanż za tydzień odbędzie się na Santiago Bernabeu w Madrycie
22:37
I KONIEC pierwszego półfinałowego meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów. Juventus wygrywa z Realem 2:1
93'
Kontra Realu, biegł CR7 i wślizg Chielliniego. ŻÓŁTKO
92'
Choć z problemami to złapał piłkę Casillas
92'
Świetna centra Pirlo na głowę Llorente. Rosły Hiszpan oddał strzał głową, a raczej odbiła się ona od niego i?
91'
Juve przed okazją po faulu Ramosa na Vidalu. Piłkę ustawia Pirlo i będzie dośrodkowywał...
90'
3 minuty dolicza pan Atkinson do meczu
89'
Zatańczył z piłką James, minął 2 rywali. Podanie wzdłuż bramki, ale nikt nie zamkął tej akcji
87'
Ależ okazja gospodarzy. Nieporozumienie Varane'a, przejął piłkę Llorente, minął Casillasa, potem podawał do wbiegającego kolegi, ale nie było tam nikogo
86'
Zmienia też Ancelotti. W miejsce Bale'a wchodzi Jese
86'
Ostatnia zmiana w barwach Bianconerich. Za Carlosa Teveza wchodzi jego rodak Roberto Pereyra
85'
James Rodriguez zahaczył Llorente i żółta kartka. Oznaka bezradności i powstrzymanie kontrataku
82'
Sergio Ramos kolejne niecelne podanie. Nie idzie dziś reprezentantowi Hiszpanii w linii pomocy. Czyżby błąd Ancelottiego?
78'
Hiszpańska zmiana w Juventusie. W miejsce Moraty (świetny występ) wchodzi Fernando Llorente
76'
Okazja dla Pirlo na dośrodkowanie, ale ten jednak spróbował kombinacyjnie doświadczony rozgrywający Juve. Nic z tego nie wyszło
75'
Wracał za Moratą Dani Carvajal i żółta kartka za wejście w nogi rywala
74'
Mistrz świata z reprezentacją Niemiec, Toni Kroos zdecydował się na strzał z dystansu, ale nad bramką