Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z Juventus Stadium, gdzie gospodarze zmierzą się z Borussią Dortmund.

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Juventus Stadium / 24.02.2015

Akt. 24/02/2015, 22:41 GMT+1

22:41
Tyle już od nas z Turynu. Dzięki za uwagę i do napisania! W środę kolejne tekstówki!
22:39
Problemem dla ekipy z Dortmundu na pewno jest uraz Łukasza Piszczka. Nie wyglądało to najlepiej i kibice BVB niecierpliwie będą teraz czekać na wieści od lekarzy. Pamiętajmy, że już w sobotę prestiżowe Revierderby (transmisja w Eurosporcie 2 o 15:30).
22:37
Juventus wygrał w Turynie z BVB 2:1, ale dle ekipy Klopp nie jest to wcale zły wynik przed rewanżem na Signal Iduna Park.
22:37
Koniec meczu!
90'
Trzy minuty doliczone.
89'
I jeszcze jedna zmiana u gospodarzy. Coman za Teveza.
87'
Zmiana w Juve. Padoin za Vidala.
85'
PEREYRA!!! CO ZA OKAZJA! Wpadł z lewej strony pola karnego i strzelił z kąta obok Weidenfellera! Pomylił się o centymetry!
80'
Żółta kartka dla Pereyry za faul ma Mchitarjanie.
78'
CHIELLINI! Głowka po centrze z rzutu rożnego! Piłka nad poprzeczką.
77'
BRONI WEIDENFELLER! Mocny strzał oddał Tevez. Niemiec nie dał się zaskoczyć.
76'
Zmiana w BVB. Błaszczykowski za Immobile.
74'
Immobile spróbował szczęścia z dystansu. Piłka przeleciała ponad bramką.
71
TEVEZ!!! Znów groźnie Argentyńczyk! Przedarł się przez defensywę i płasko strzelił tuż obok słupka!
67'
Za mocna centra z rzutu wolnego w pole karne Juventusu, ale u gospodarzy zabrakło komunikacji i Lichsteiner niepotrzebnie wybił futbolówkę ma róg.
61'
TEVEZ!!! Huknął z pierwszej piłki! Ta poleciała w trybuny.
56'
Pogba przedzierał się w polu karnym BVB, ale został skutecznie powstrzymany.
47'
Długo nie musieliśmy czekać na kartkę w drugiej połowie. Ostry atak Arturo Vidala, po którym hiszpańskiemu sędziemu nie pozostało nic innego, jak wyciągnięcie żółtej kartki.
46'
Szybciutka zmiana w przerwie. Papastathopoulos, który nie zaprezentował się dobrze na środku obrony, zastąpił w Borussii Kirch.