Witamy w relacji z pierwszego spotkania ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów między Juventusem a Monaco.

Liga Mistrzów / Ćwierćfinał
Juventus Stadium / 14.04.2015

Akt. 14/04/2015, 22:35 GMT+2

22:35
    Koniec meczu! Juventus wygrywa 1:0 w pierwszym meczu ćwierćfinału LM z AS Monaco. Piłkarze z Księstwa mają jednak nadal duże szanse na awans.
    92
    Kurzawa głębooko dośrodkował, ale zrobił się z tego strzał. Buffon nie miał z tym absolutnie żadnych problemów.
    90
    Monaco ciśnie, ale Juventus dobrze ustawiony na własnej połowie udaremnia od 10 minut wszystkie ataki.
    85
    Vidal zatrzymany przez Abdenoura kolanem z wyskoku w polu karnym. Gracz Monaco zrobił to w bardzo widowiskowy sposób.
    83
    Kolejna roszada w ekipie Juve. Matri za Moratę.
    79
    Wrzuta Lichsteinera, ale jeden z defensorów Monaco przeciął podanie.
    74
    Pierwsza zmiana u Bianconerich. Barzagli za Pirlo.
    72
    Ajajaj! Berbatow po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową ponad bramką!
    69
    Carrasco huknął z dystansu, ale tradycyjnie nie w bramkę.
    67
    Uderzenie Moraty z daleka obok bramki.
    22:07
    Powtórka sytuacji z karnym i mam wątpliwości, czy zdarzenie miało miejsce w polu karnym.
    63
    Uderzenie Kondogbii z okolic szesnastki dobrze wybija na róg Buffon!
    21:58
    Arturo Vidal pewnym strzałem w okienko pokonuje Subasicia. Nie było co zbierać.
    57
    GOOOOOOOOL! 1:0! Arturo Vidal!
    55
    Rzut karny dla Juventusu! Ricardo Carvalho zahaczył Moratę, który wychodził do prostopadłej piłki! Przy okazji żółtko dla Portugalczyka.
    54
    Fenomenalna kontra Monaco, którą wykończył Bernardo Silva. Lecącą na słupek piłkę sparował jednak na róg Buiffon!
    49
    Morata "skasowany" w polu karnym rywali.
    48
    Wreszcie strzał z dystansu w światło bramki. Autorem Vidal, ale złapał pewnie to Subasić.