Akt. 10/03/2015, 22:44 GMT+1

Za relację dziękuje Mike - do przeczytania, liczymy na równie piękne i pełne bramek spotkania już choćby jutro. W środę też mamy CL i też będą one opisywane na naszej aplikacji.
To już koniec meczu na Dragao, Porto wygrywa 4:0 z Bazyleą i gra dalej.
87'
Mecz dogorywa też w Porto, a szybki news z Madrytu już na naszej aplikacji mobilnej.
Gwizdy żegnają piłkarzy Galacticos, jest to chyba najlepszy komentarz do gry podopiecznych Ancelottiego. Wielkie, po prostu WIELKIE brawa dla drużyny gości.
KONIEC SPOTKANIA W MADRYCIE REAL PRZEGRYWA 3:4 ALE I TAK MA AWANS
87'
Quaresma jest na boisku przez pięć minut i popisał się kilkoma bardziej efektownymi dryblingami niż Ronaldo przez cały mecz. Kiedyś byli porównywanymi talentami, dziś jeden jest jednym z dwóch najlepszych piłkarzy świata, drugi rezerwowym FC Porto.

92'
Schalke miało rzut rożny, ale święty Iker znów okazał się święty i pewnie łapie piłkę bitą przez Goretzkę.
88'
HOEWEDES!!! Mógł być gol na 5:3, pewnie broni jednak Casillas. Szkoda tego Schalke, strasznie szkoda.
78'
Wszystkie oczy skierowane są w tym momencie na Madryt, ale my na chwilę zaglądamy na drugi stadion - tam Bazylea próbuje, niezbyt udolnie, strzelić gola. Przed chwilą na boisku pojawił się Quaresma.
85'
Fanatycy Futbolu na Twitterze "85' Huntelaar znowu strzela! 4:3 dla Schalke! Ciekawa będzie końcówka na Bernabeu! Jeden gol może wyrzucić obrońców tytułu za burtę #UCL!"
Pięknie to rozegrali goście, Huntelaar otrzymał prostopadłe podanie od Sane i w sytuacji 1 na 1 kapitalnie zmieścił piłkę pod poprzeczką. Piłka w tę poprzeczkę jeszcze trafiła. Och cóż to był za gol.
84'
HUNTER HUNTER HUNTER i 4:3 dla Schalke

24-latek pobawił się z rywalami, kiwnął kilku samym balansem ciała i gdy był już na 20. metrze, to uderzył świetnie, kąśliwie i piłka zatrzepotała w siatce. Jak dzisiaj pada gol, to jeden piękniejszy od drugiego.

76'
ABOUBAKAR FANTASTYCZNIE. CO ZA MECZ CO ZA GOLE 4:0
75'
Oba mecze są już, niestety, rozstrzygnięte i teraz musimy powoli czekać końca wieczoru. Jesteśmy świadkami dwóch bardzo dobrych meczów, byliśmy świadkami pięknych bramek, być może będziemy świadkami jeszcze piękniejszych.
71'
Kolejna zmiana w ekipie Smoków, Brahimi schodzi, wchodzi 17-letni Ruben Neves.
Twitter OpnaJohn "8 - Only Messi, Luiz Adriano & Cristiano Ronaldo (10) have been involved in more CL goals this season than Yacine Brahimi (5G, 3A). Diamond." Brahimi miał bezpośredni udział w aż ośmiu bramkach swojego zespołu (5 bramek, trzy asysty) Tylko Ronaldo, Messi i Luiz Adriano są pod tym względem lepsi. DIAMENCIK
70'
Mało zostało nam do końca meczu w Madrycie i mało zostało nam też emocji. Szkoda piłkarzy Schalke - grają dziś świetnie, ambitnie, odważnie, ale trudno jest wygrać dwumecz, jeżeli u siebie dostaje się dwiema bramkami. A Real? Jak to Real w ostatnich tygodniach, czyli bez szału, bez ładu, bez składu. A El Clasico już za niecałe dwa tygodnie.