Kolejne emocje w Lidze Mistrzów. Jesteśmy w Porto, gdzie miejscowi za chwilę zagrają z Bayernem. Na tekstówkę zaprasza Kaszaj

Liga Mistrzów / Ćwierćfinał
Estádio do Dragão / 15.04.2015

Akt. 15/04/2015, 22:36 GMT+2

22:35
KONIEC! Porto w pełni zasłużenie pokonuje Bayern 3:1 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym LM. Rewanż w Monachium zapowiada się rewelacyjnie
90+3'
Dante strzela głową, ale zdecydowanie za lekko. Ale trzeci celny strzał zostanie dopisany do statystyki
90+2'
Lewandowski jeszcze próbuje.... Polak wywalczył rzut rożny
90'
Sędzia dokłada trzy minuty do regulaminowanego czasu gry
88'
5 celnych strzałów na bramkę Bayernu oddało Porto. Goście tylko 2. Bawarczycy nie dominują tak jak nas do tego przyzwyczaili
86'
Rewanż w Monachium już za tydzień we wtorek
85'
Sandro faulowany przez Lewandowskiego. Polakowi się upiekło. Dostał tylko ustne upomnienie
83'
Żółta dla Danilo, który nie zagra w następnym meczu
80'
- Wysoka, pewna i bardzo odważna gra prowadzi Porto do sukcesu - powiedział komentujący w C+ Maciej Murawski. Trudno się nie zgodzić
79'
Hernani zmienia Brahimiego
76'
Bayern jeszcze próbuje wyrównac, ale nie ma za bardzo pomysłu
73'
Kuba Polkowski na TT: W 2004 roku finał Ligi Mistrzów też był w Niemczech. Pamiętacie kto grał w finale? No właśnie, Porto - Monaco. Chciałbym powtórki.
70'
Żółta kartka dla Rode
69'
Martinez wywalczył karnego i strzelił bramkę. Razem z Quaresmą jest dziś bohaterem
67'
Przemysław Bator (Przegląd Sportowy) na TT: Porto jak Błękitni w pierwszym meczu z Lechem.
64'
Obciął się Boateng, który nie trafił w piłkę. Przejął ją JACKSON MARTINEZ, minął Neuera i strzelił na 3:1!!!

64'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 3:1 PORTO!!!! MARTINEZ!!!!
60'
LEWY MARNUJE SETKĘ! Na jego szczęście był na spalonym, bo ta okazja śniłaby mu się po nocach