Barcelona - Manchester City, czyli wielki rewanż w 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu Katalończycy wygrali 2:1. Zapraszamy na tekstówkę.

22:36
Koniec! Barcelona pokonała Manchester City 1:0 i pewnie awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Na wyjeździe Katalończycy wygrali 2:1.
90+2'
Jarosław Koliński na TT: Dziś na Camp Nou odpadł najstarszy (średnia wieku 29,6) uczestnik Ligi Mistrzów. Czas na przebudowę, pewnie pod wodzą nowego menedżera
90'
Kolejna akcja Barcelony i kolejna porada Harta. Tym razem obronił strzał Neymara
88'
INTERWENCJA SEZONU HARTA!!! MESSI STRZELAŁ Z DWÓCH METRÓW, ale bramkarz po raz kolejny był na posterunku! Obrona palce lizać

87'
Michał Zachodny na TT: Lamparda trzeba było na karnego dać. Lampard przed chwilą pojawił się na boisku za Milnera
86'
Najpierw Suarez nie podał piłki do kolegi, a po chwili strzelił w poprzeczkę. Pecha ma dziś Urugwajczyk
82'
Demichelis dostaje żółtą kartkę
80'
Michał Okoński na TT: Myślałem, że to Hart jest bohaterem meczu 0 podanych dalej 0 ulubionych
78'
TER STEGEN BRONI STRZAŁ AGUERO Z KARNEGO!!!!
77'
Powtórki pokazały, że był rzut karny. Pique faulował jednak Aguero
77'
RZUT KARNY DLA CITY! AGUERO faulowany?
72'
Yaya Toure, który był dziś totlanie niewidoczny schodzi z boiska. Zmienia go Bony
71'
Gol dla Barcelony, ale nieuznany. Albo był na minimalnym spalonym
69'
A tymczasem w drugim meczu Juve prowadzi 2:0
67'
Jerzy Dudek na TT: Motywacja piłkarzy @MCFC gaśnie z każdą minutą...brakuje płynności i kogoś kto weźmie ciężar gry na siebie
65'
Szybko z kontrą wyszła Barcelona. Messi ograł nawet Harta, ale w ostatniej chwili bramkarz wybił mu piłkę
63'
Navas znów zagrał za mocno, a mogło być 1:1...
62'
SUAREZ, SUAREZ ale jego strzał ląduje na bocznej siatce
59'
Aguero do Silvy, ten próbował odegrac, ale zrobił to niedokładnie
56'
Błąd Ter Stegena, który za daleko wyszedł z bramki, ale Sergio Aguero zamiast w bramkę, trafił w obrońcę