Po wtorkowych emocjach nadszedł czas na drugą odsłonę pierwszej rundy grupowych meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów. W naszej relacji tekstowej będziemy głównie gościć w Monachium na meczu Bayernu z Manchesterem City, ale nie zabraknie nas również na innych stadionach.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Allianz Arena / 17.09.2014

Akt. 17/09/2014, 22:39 GMT+2

22:39
Za wspólnie spędzony czas dziękuje wszystkim Stinger. Zapraszam na kolejne tekstówki w serwisie mobilnym eurosport.pl
90
KONIEC MECZU! Bayern pokonuje na Allianz Arena Manchester City 1:0. W drugim meczu grupy E AS Roma zdeklasowała CSKA Moskwa 5:1.
90
ALE BLISKO WYRÓWNANIA AGUERO! Nie dogadali się Dante z Neuerem, co starał się wykorzystać Sergio Aguero. Argentyńczyk włożył nogę... ale piłka po jego strzale minęła bramkę Bayernu o kilkanaście centymetrów.
22:36
Gol też w Mariborze - w doliczonym czasie gry gola wyrównującego na 1:1 zdobył dla gospodarzy Luka Zahović.
89
Dużo przypadku w tej akcji, a także w samym strzele. Po dwóch rzutach rożnych i sporym zamieszaniu z półwoleja uderzył Jerome Boateng, a piłka po drodze jeszcze odbiła się od pleców Mario Goetzego i wpadła tuż przy słupku bramki Joe Harta, bezradnego w tej sytuacji.
89
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! BOATENG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
89
CO ZA PARADA HARTA! Wielkie brawa też dla Jerome'a Boatenga, który najpierw przejął piłkę na połowie boiska, a chwilę później uderzył potężnie z około 30 metrów.
88
Znakomicie pracuje w defensywie Jesus Navas, ale na ostatnie minuty w jego miejsce wchodzi Serb Aleksandar Kolarow.
85
Na boisku pojawia się też Dante w miejsce Benatii.
84
Zmiana w Bayernie - Claudio Pizarro zastąpił Rafinhę.
83
KOLEJNA KONTROWERSJA! Wydaje się, że David Silva wyprzedził Benatię i obrońca Bayernu spowodował jego upadek. Undiano Mallenco pokazał jednak, by grać dalej.
22:26
W 82. minucie meczu Ajax - PSG na boisku w zespole gospodarzy zameldował się Arkadiusz Milik.
22:25
Swojego gola w Rzymie na pocieszenie doczekali się też piłkarze CSKA Moskwa, a konkretnie uczynił to Ahmed Musa.
81
PADOLINO ROBBENA! Na szczęście sędzia Undiano Mallenco nie dał się nabrać, chociaż mógłby mu jeszcze pokazać żółtą kartkę.
22:23
Długo męczyli się piłkarze Sportingu Lizona w Mariborze, ale w końcu Nani wyprowadził Portugalczyków na prowadzenie 1:0.
78
Świetną szansę mieli teraz goście na wyjście z kontratakiem, Aguero jednak za daleko wypuścił sobie piłkę.