Dobry wieczór! Zapraszamy na rewanżowe spotkanie 1/2 finału Ligi Mistrzów między Bayernem Monachium a FC Barceloną

22:39
Dzięki wielkie za wspólnie spędzony czas. Barcelona melduje się w berlińskim finale i czeka na lepszego z pary Real Madryt - Juventus
22:38
I KONIEC! Dziękują sobie serdecznie Luis Enrique z Pepem Guardiolą. Barcelona w dwumeczu 5:3 wygrała z Bayernem Monachium.
92'
Kontra Barcelony, chyba pierwsza w tej połowie... Neymar przekombinował... po co szukał jeszcze podaniem Messiego?
91'
Cudowny pomysł Lewego, piętką prostopadle do Gotzego... ten uprzedzony przez obrońcę i rzuty rożny
90'
3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
89'
A tak obaj panowie dobrze sobie znani dziękowali za występ

87'
Podwójna zmiana w Bayernie. Javi Martinez oraz Mario Gotze wchodzą za Schweinsteigera i Mueller
86'
Bardzo ambitny jest dziś Robert Lewandowski. Brakuje jednak trochę czasu. Po zejściu z murawy kontuzjowanego Luisa Suareza, gospodarze grają zdecydowanie lepiej
85'
Widać walkę na boisku. Żółta kartka dla Pedro
84'
Kolejne "żółtko" Sebastian Rode
81'
Żółta karkta dla Xabiego Alonso
79'
Miał swą szansę Medhi Benatia, znów był niepilnowany, ale strzelił niecelnie
78'
"Siadła" Barcelona. Tym razem Lewy strzelał lewą nogą i po rykoszecie będzie rzut rożny
76'
Za dyskusje z sędzią żółtą kartkę obejrzał Robert Lewandowski
76'
Dla Xaviego jest to 150. mecz w Lidze Mistrzów. Goni go Iker Casillas, który zapewne jutro wyrówna to osiągnięcie. To liderzy
75'
Iniesta zmieniony przez Xaviego
74'
Bastian Schweinsteiger wyłożył do Thomasa Muellera, reprezentant Niemiec i mistrz świata, strzelił bez zawahania w dalszy róg. Jeszcze 3 bramki brakuje Bayernowi