Rzym wita! AS Roma podejmuje dziś Bayern Monachium. W naszej tekstówce skupimy się głównie na tym meczu, ale na bieżąco będziemy również śledzić wydarzenia na pozostałych stadionach.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Stadio Olimpico / 21.10.2014

Akt. 21/10/2014, 22:42 GMT+2

22:42
Tyle ode mnie, Kali mówi 'branoc! do napisania!
22:39
Wszytkie mecze zakończone! CSKA - Man City 2:2, APOEL - PSG 0:1, Roma - Bayern 1:7, Barcelona - Ajax 3:1, BATE - Szachtar 0:7, Chelsea - Maribor 6:0, Porto - Athletic 2:1, Schalke - Sporting 4:3. 40 goli!
SCHALKE PROWADZI 4:3 ZE SPORTINGIEM! Szkoda walecznych Portuglaczyków! Choupo-Moting w trzeciej minucie doliczonego czasu gry!
Barcelona załatwiła sprawę. 3:1 z Ajaksem po golu Sandro.
Tymczasem PSG objęło prowadzenie w meczu z APOELEM! W 87. minucie trafił Cavani! Za trzy! Chyba, bo mecz jeszcze trwa.
22:34
KONIEC MECZU W RZYMIE!
Chelsea prowadzi 6:0, a Ajax złapał kontakt na Camp Nou. Gol El Ghaziego.
88
RIBERY!!! Mogło być OSIEM! Trafił tylko w boczną siatkę.
BATE - Szachtar 0:7 (zgłoś się?), Chelsea - Maribor 5:0. Gole, wszędzie gole!
83
SHAQIRI!! Z ostrego kąta, tuż obok spojenia!
W Gelsenkirchen 3:3! Sporting wyrównał w dziesiątkę!
80
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 7:1!!! SHAQIRI!!! Wszedł i strzelił! Zdążył do dobitki, minął bramkarza i trafił do pustaka!
79
Zmiany, zmiany. W Bayernie Shaqiri za Goetzego, a w Romie Ljajić za Pjanicia.
78
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 6:1! RIBERY! Asysta Robbena i lobik Ribery'ego!
69
Chorągiewka poszła w górę - Gervinho na spalony, Powtórka pokazała, że był to błąd asystenta sędziego. Gracz Romy wychodził sam na sam.
68
Zmiana u gości. Schodzi Lewandowski, wchodzi Ribery.
66
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! GOL DLA ROMY! 1:5! GERVINHO! Piłkę w środku pola stracił Rafinha, dobrze akcję rozporowadzili gospodarze i Gervinho w końcu się wstrzelił! Z bliska, bo z bliska, ale się liczy.
Ibraimi nie wykorzystał rzutu karnego dla Mariboru! Tymczasem w Gelsenkirchen udało się to Silvie i Sporting przegrywa już tylko 2:3.