Zaczynamy batalię o Ligę Mistrzów! Może tym razem się uda? Kto wie, kto wie... The New Saints kontra Legia Warszawa!

Liga Mistrzów / 2. runda kwalifikacyjna
SToK Cae Ras / 17.07.2013

Akt. 17/07/2013, 22:07 GMT+2

Dzięki za uwagę, Kali się odmeldowuje. Do następnego!
22:04
Koniec meczu. Wynik korzystny, ale...
90+2
Żółta kartka dla Żyry.
90+1
KUCHARCZYK! Oj, teraz się nie popisał. Ładnie poszedł na przebój, ale fatalnie spudłował. Aż prosiło się o podanie do Dwaliszwilego.
87
Dobry drybling Kucharczyka! Były zawodnik Świtu NDM dał bardzo dobrą zmianę. Szkoda, że tym razem podał niecelnie, bo akcja zapowiadała się ciekawie.
85
Naprawdę wielką zagadką będzie pierwsza połowa w wykonaniu Legii. Po przerwie nie grali jakiegoś kosmosu, ale było solidnie, bez fajerwerków. Może zkeceważyli graczy TNS na początku?
82
SAGANOWSKI! Piękny strzał z woleja! Bardzo dobra próba z półobrotu! Musnął piłkę Harrison. Róg dla Legii.
81
Zmiana również w TNS. Williams za Darlingtona.
80
Zmiana w Legii. Żyro za Koseckiego.
74
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:1!!! KOSECKI! Potężna bomba z linii pola karnego! Tym razem "siadło"! Harrison bez szans!
73
WILDE! Ładnie zachował się w polu karnym Legii! Przerzucił sobie piłkę nad Rzeźniczakiem i strzelił z powietrza! Niecelnie.
71
Żółta kartka dla Dwaliszwilego za próbę wymuszenia rzutu karnego.
70
Kosecki kopnął sobie piłkę zza pola karnego. To miał być strzał. Futbolówka poleciała za linię boczną.
67
Mocny strzał Koseckiego! Piłka trafiła w obrońcę.
64
Zmiana w TNS. Finley za Fraughana.
62
Kucharczyk z dystansu! Ponad bramką.
61
Saganowski był w polu karnym! Nawinął obrońcę, ale drugi z rywali zdążył zablokować strzał.
57
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:1 DLA LEGII!!! SAGANOWSKI!!! Daleki wyrzut z autu Kucharczyka i sprytna główka "Sagana"!
56
Furman z wolnego w mur.
54
Żółta kartka dla Bakera za faul na Koseckim., Będzie okazja na zrobienie czegoś groźnego z rzutu wolnego.