Witajcie! My name is fira i zaczynamy tekstówkę z meczu Molde FK - Legia Warszawa! Trzymamy kciuki za polski klub

Liga Mistrzów / 3. runda kwalifikacyjna
Aker Stadion / 31.07.2013

Akt. 31/07/2013, 20:52 GMT+2

20:52
Dzięki wielkie za śledzenie relacji. Bądźcie nadal z nami! Dobranoc
20:48
UFFF.... KONIEC MECZU! Dużo lepszy wynik niż gra Legii Warszawa. Mistrzowie Polski remisują na wyjeździe z Molde FK 1:1.
92'
Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy, Hoseth i? Na szczęście nie trafił czysto Chima Chukwu, zacznie Kuciak
91'
Sędzia z Grecji doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry
91'
Udawanka Radovicia i ŻÓŁTKO dla Serba
90'
Poradził sobie Dusan Kuciak
90'
BAAARADZO MOCNY STRZAŁ TOIVIO!
90'
Rzut wolny dla gospodarzy. Około 30 metrów na wprost bramki strzeżonej przez Kuciaka, Radović faulował Hosetha
89'
U la la! Niewiele brakowało, ale ze wrzutki Miroslava Radovicia wyszedł strzał i dostłownie milimetry brakowało, aby futbolówka zatrzepotała w siatce Molde
87'
Jeszcze ostatnia zmiana w ekipie Molde. Schodzi Ekpo, a w jego miejsce pojawia się Magne Hoseth
87'
Trener gospodarzy jeszcze nawołuje, aby zaatakować może to będzie okazja dla Legii
85'
Zmienia Jan Urban. W miejsce Koseckiego wchodzi Michał Żyro
83'
Tym razem Furman... zbyt krótko, wybijana piłka przed szesnastkę, a tam Bryzski zdecydował się na strzał, ale P B w okno;)
82'
Kosecki w dynamicznej akcji, ale Linnes zablokował go i mamy rzut rożny
81'
Kosecki na spalonym
80'
Nerwy Norwegom puszczają. Emmanuel Ekpo ukarany przez greckiego arbitra za faul na Radoviciu. ŻÓŁTKO
79'
Leży na boisku z grymasem bólu kapitan Legii Ivica Vrdoljak. To efekt starcia z Chimą Chukwu o górną piłkę. Pewnie lekko żebra obite ma Chorwat
78'
A teraz druga zmiana u gospodarzy, Zlatko Tripic zmienia Mostroma
77'
Przyszykował zmianę Ole Gunnar Solsjaer. W miejsce Bergeta wchodzi Hoiland
77'
Rzut rożny dla Legii... z narożnika Brzyski, dobra wrzutka i walka w polu karnym, ale ekspediują ją obrońcy Molde