Pewna awansu do dalszych gier Malaga w piątej kolejce rywalizacji w grupie C piłkarskiej Ligi Mistrzów przyjeżdża do Sankt Petersburga. Tamtejszy Zenit po czterech meczach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, lecz wciąż nie stracił szans na awans do dalszych gier.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Petrovskiy / 21.11.2012

Akt. 21/11/2012, 19:56 GMT+1

19:56
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, za kilkanaście minut zapraszam jeszcze na mecz Ajaksu Amsterdam z Borussią Dortmund.
19:55
W ostatniej kolejce będą musieli sobie jednak radzić bez Władymira Bystrowa, który już po gwizdku kończącym mecz otrzymał czerwoną kartkę od portugalskiego arbitra.
90
KONIEC MECZU!!!! Zenit remisuje z Malagą 2:2. Gospodarze rozczarowani, choć jeszcze nie stracili szans na awans do dalszych gier w Lidze Mistrzów z drugiej pozycji.
90
BRONI MAŁAFIEJEW!!! Bramkarz gospodarzy uprzedził szarżującego Buonanotte i zrehabilitował się chociaż częściowo za utratę drugiej bramki w dzisiejszym spotkaniu.
90
Jesteśmy w doliczonym czasie gry.
90
BRONI CABALLERO!!! A potężnie zza pola karnego uderzał Fajzulin.
89
ODPOWIEDŹ MALAGA! Praktycznie w sytuacji sam na sam uderzał Roque Santa Cruz, ale uderzał w wygodny dla bramkarza sposób, czyli nad nim i Małafiejew wyjaśnił sytuację.
87
Zenit doprowadził do wyrównania w niesamowitych okolicznościach. Najpierw Danny po zagraniu ze skrzydła prawie potknął się na piłce będąc dwa metry od bramki. Gdy obrońcy Malagi wybili piłkę na 10-12 metr od bramki, Portugalczyk wszedł do bramki, by nie być na spalonym, a lewą nogą uderzył Fajzulin i zmieścił piłkę pomimo kilkunastu piłkarzy zgrupowanych w polu karnym.
87
GOOOOOOOOOOOOL!!!! NIEWIARYGODNE!!!!!!!!!!!!!! FAJZULIN!!!!!!!!!!!!!!!! 2:2!!!!!!!!!!!!!
83
Na ostatnie minuty w zespole gospodarzy pojawił się na boisku Władymir Bystrow, który zastąpił Aniukowa.
82
Broni CABALLERO!!! To była akcja na remis!!! Bramkarz gości wygrał jednak pojedynek sam na sam z Dannym, a co ciekawe działo się to bezpośrednio po zagraniu z autu.
78
Jestśmy w ostatnim kwadransie, wzmagają się ataki gospodarzy, zwiększa się równiż dopinge fanów..
76
Zmiana również w zespole gości - Juanmi pojawia się w miejsce Seby.
73
Zmiana w zespole Zenitu - Wiktor Fajzulin zastąpił Szyrokowa.
71
NIE MA GOLA! Centymetrów zabrakło, by Kierżakow dołożył nogę będąc pięć metrów od bramki, ostatecznie jednak piłkę wybili obrońcy gości. A zagrywał mu Belg Witsel.
66
W ostatnich minutach gościom udało się opanować sytuację na boisku, krótkimi podaniami zmuszają gospodarzy do pracy w odbiorze.
61
Z TRUDEM MAŁAFIEJEW! A z wlnego próbował zaskoczyć go Duda.
56
NIE MA GOLA! Dogrywał z lewej strony Kierźakow, szukał zamykającego akcję Danny';ego, ale połapali się w tym defensorzy Malagi.
52
JAK ON TEGO NIE STRZELIŁ! Kierżakow znalazł się w 100, nie nawet w 200% sytuacji, ograł bramkarza i uderzał z nie tak znowu ostrego kąta na pustą brankę Trafił jednak tylko w boczną siatkę.
49
Tak to jest kogoś pochwalić - dośrodkowywał z lewej flanki Hubocan, piłkę w szesnastce przejął Danny, nawinął obrońcę Malagi i precyzyjnym strzałem pokonał Caballero uderzając piłkę przy słupku.