Czas rozpocząć piątą serię meczów grupowych piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na początek zaglądamy do Moskwy, gdzie Spartak podejmie FC Barcelonę. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Luzhniki Stadium / 20.11.2012

Akt. 20/11/2012, 19:54 GMT+1

19:54
    Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, zapraszam na godz. 20:45 na dzisiejszy szlagier: Juventus Turyn kontra Chelsea.
    90
    KONIEC MECZU! Barcelona pewnie wygrywa w Moskwie 3:0, choć co ciekawe, jeszcze nie zapewniła sobie pierwszego miejsca w grupie.
    90
    Żółta kartka dla Kallstroema, zaostrzył się mecz w ostatnich minutach.
    90
    Żółta kartka dla Mascherano za faul na Weilltonie - trener Villanova nie będzie zadowolony, 90. minuta meczu i prowadzenie 3:0, to raczej spory błąd Argentyńczyka.
    87
    I jeszcze jedna zmiana - Jordiego Albę zastępuje Martin Montoya.
    85
    Zmiana w Barcelonie - na boisku pojawił się jeden z największych talentów Dumy Katalonii Gerard Deulofeu, który zastąpił Pedro. Szkoda, że tylko na ostatnie 5 minut.
    84
    Szuka hat-tricka Messi. Po wybiegnięciu za linię obrony udało mu się ograć bramkarza, ale zanim zdołał oddać strzał, to z asekuracją zdążył obrońca.
    82
    Po zejściu Xaviego opaskę kapitańską przejął Andres Iniesta, choć przez chwilę na noszenie jej miał ochotę Sergio Busquets.
    81
    Czas na zmianę w zespole gości - Xaviego Hernandeza (97 celnych podań na 97 procentach skuteczności) zastępuje Alex Song.
    78
    BRONI DIKAŃ! Messi wybiegł za linię obrony, ale nie udało mu się złożyć do strzału. Zagrał do niepilnowanego Iniesty, ale ten uderzył zbyt lekko. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Pedro, ale ten zamiast uderzać z ostrego kąta - bramkarz już wtedy odsłonił mu krótki róg - to zagrywał wzdłuż bramki i Dikań odbił piłkę nogami.
    76
    Dośrodkowywał piłkę Messi z rzutu wolnego, piąstkowania Dikania jednak wyjaśniło sytuację. Po chwili w polu karnym dryblował Pedro, ale zagranie przed bramkę było niedokładne.
    75
    Jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy - Siergiej Bryzgałow zastąpił Rafaela Cariokę.
    74
    BRAWO VALDES! Nie miał w tym meczu pracy golkiper Barcelony, ale tym razem świetnie wyszedł poza pole karne i uprzedził Weilltona, który starał się dobiec do prostopadłej piłki.
    72
    SZANSA DLA MAKIEJEWA! Źle obliczył lot piłki Alba, ale prawy obrońca Spartaka się tego nie spodziewał i przyjął piłkę w ten sposób, że ta poleciała w objęcia Valdesa.
    71
    Przyspieszył Messi przed polem karnym, ale Pedro odegrał mu piłkę wyjątkowo niedokładnie, Argentyńczyk musiałby chyba biegać 100 metrów w pięć sekund, by do niej dojść.
    68
    PRZEDZIWNA SYTUACJA! Biegnący do Valdesa Weillton poślizgnął się i podciął upadając Valdesa. Bramkarz Barcelony wymaga pomocy lekarskiej, ale po chwili wszystko jest już ok.
    66
    Piłkarze Barcelony spokojnie teraz rozgrywają piłkę na własnej połowie, ale gracze gospodarzy wcale nie myślą ich atakować.
    65
    Gospodarze dobrze zaczęli drugą połowę, Barca szybko jednak opanowała sytuację. Czy wprowadzenie dwóch świeżych piłkarzy jeszcze zmobilizuje graczy Spartaka do większego wysiłku?
    64
    Dwie zmiany w zespole gospodarzy - Welliton i Jano Ananidze wchodzą za Kiryłła Kombarowa i Emenike.
    61
    Żółta kartka dla Rafaela Carioki, prawdopodobnie za niewłaściwe uwagi w stosunku do sędziego.