Witajcie! Zapraszamy na tekstówkę z meczu Paris Saint Germain - FC Barcelona. Mecz wagi ciężkiej na Parc des Princes

Liga Mistrzów / Ćwierćfinał
Parc des Princes / 02.04.2013

Akt. 02/04/2013, 22:38 GMT+2

22:38
Dzięki wielkie i bądźcie z nami na kolejnych testówkach!
22:38
Jeszczę będą emocje w rewanżu na Camp Nou za tydzień.
22:37
I KONIEC SPOTKANIA! PSG zremisowało u siebie z Barceloną 2:2. Blaise Matuidi doprowadził do remisu w ostatniej minucie doliczonego czasu gry
90+4'
Co za błąd Victora Valdesa. Jallet na prawej stronie, zagrał praktycznie świecę w pole karne Barcy, zgrywał głową Ibrahimović do Matuidiego, a ten strzelił z woleja i po rykoszecie zaskoczył Sirigu
90+4'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:2 MATUIDI
90+3'
Szuka jeszcze swoich okazji Ibracadabra, ale ponownie złapany w pułapkę ofsajdową. Szuka prostopadłych zagrań Verratti
90'
Piłka w siatce Barcelony po strzale Zlatana, ale Szwed przy zagraniu Verrattiego
90'
4 minuty doliczone do meczu
89'
W drugą stronę strzelił Xavi Hernandez niż rzucił się Sirigu
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 XAVI I BARCELONA WYGRYWA
89'
Żółta kartka dla golkipera PSG
89'
RZUT KARNY dla Barcelony... Salvatore Siriqu złapał za nogi Alexisa Sancheza
88'
Pięknie pod presją wyprowadził piłkę Iniesta. Była szansa na kontrę. Grają sobie "w dziadka" przyjezdni przed polem karnym PSG
87'
Następnie Ibrahimović faulował rywala i otrzymał żółtą kartkę
86'
Kevin Gameiro nie ma zbyt dużo wzrostu i tego konsekwencją był brak przejęcia futbolówki. Zlatan wyskoczył najwyżej zagrał główką w kierunku Francuza, ale tego piłka przeskoczyła
85'
ŻÓŁTA kartka dla Daniego Alvesa za dyskusje z arbitrem
84'
Nie jest w stanie grać dalej Javier Mascherano. Będzie wymuszona zmiana wchodzi Marc Bartra
81'
Cristian Tello w miejsce Davida Villi
79'
Ależ zamieszanie. Po dośrodkowaniu strzelał głową Thiago Silva... piłka trafiła w SŁUPEK i dobijał do pustej bramki Szwed