Juventus Turyn kontra Chelsea - mecze tych zespołów zawsze zapowiadają się pasjonująco, a dzisiejszy ciekawi kibiców jeszcze bardziej. Powód? Jeden z tych zespołów może nie awansować do dalszej fazy Ligi Mistrzów. Na tekstówkę z tego spotkania zaprasza Stinger.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Juventus Stadium / 20.11.2012

Akt. 20/11/2012, 22:36 GMT+1

22:36
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, zapraszam na kolejne tekstówki w naszym serwisie. Dobranoc.
90
KONIEC MECZU!!! Po zaskakująco jednostronnym spotkaniu Juventus Turyn pokonał Chelsea 3:0. W grupie E walka o awans trwać również będzie w ostatniej kolejce.
90
BŁĄD CECHA! Niepotrzebnie wybiegł z bramki Cech, uprzedził go Giovinco, jako pierwszy dobiegł do zagranej z głębi pola piłki i obok golkipera Chelsea posłał piłkę do pustej bramki.
90
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! 3:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GIOVINCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
90
Ataki Chelsea wciąż są wyjątkowo nieporadne, jak na takie inwestycje poczynione w zakupy piłkarzy przednich formacji, to bardzo źle to świadczy o gościach.
89
Jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy - Paul Pogba wchodzi za Quagliarellę.
88
Niezbyt pewnie teraz piąstkował Buffon, ale szybko naprawił swój błąd.
87
Dwa rzuty rożne dla Chelsea, ale jak to zwykle dzisiaj bywało, łatwo radzą sobie z nimi Buffon i jego obrońcy.
86
Żółta kartka dla Claudio Marchisio, który z tego powodu opuści mecz w Doniecku w ostatniej serii spotkań.
85
Winien jestem również informację, że w międzyczasie na boisku zameldował się Fernando Torres.
82
Zmiana w zespole gospodarzy - Sebastian Giovinco zastępuje Vucinicia.
81
W końcu z dobrej strony pokazał się Moses, ograł z łatwością Chielliniego, ale dośrodkowanie byłego gracza Wigan było już zbyt mocne.
79
PEWNIE BUFFON! Jedna z nielicznych szans dla gości, ale dośrodkowana z rzutu wolnego piłka wpadła do koszyczka Buffona.
76
Żółta kartka dla Ramiresa za taktyczny faul w środku pola.
75
Przepraszam za brak wpisów przez ostatnie minuty - przegrałem z techniką. W tym czasie JUve doskonale kontrolowało grę, a znakomitą sytuację po zagraniu Caceresa (bardzo aktywnego na prawej flance) zmarnował Vucinić.
68
Zmiana w zespole Juve - schodzi z boiska Lichtsteiner, którego zaczął mieć kłopoty mięśniowe, a zastępuje go Martin Caceres.
64
Juventus blisko wygranej, ale do końca jeszcze blisko 30 minut. Szmat czasu. W pierwszym miejscu przecież to Chelsea prowadziło 2:0, ale gracze Juve kontaktową bramkę zdobyli jeszcze przed przerwą.
62
Bramkę wypracował Asamoah, który wykorzystał zamieszanie w szeregach Chelsea spiwodowane zmianą w składzie i związaną z tym zmianą w taktyce. Ghanijczyk wycofał piłkę do Vidala przed pole karne, a po strzale Chilijczyka piłka odbiła się jeszcze od nogi Ramiresa i ponownie zmyliła Cecha.