W rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów Juventus podejmuje w Turynie Bayern. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem nowych mistrzów Niemiec 2:0.

22:37
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Zapraszamy już na jutro i mecze Ligi Europy. Do zaklikania.
22:37
Strzały na bramkę: 10-7 Bayern.
22:36
Posiadanie piłki: Bayern - 56%, Juventus - 44%.
22:35
Druga połowa bezapelacyjnie należała do Bayernu. Juventus był bezradny. Goście mogli wygrac to spotkanie zdecydowanie wyżej. Emocje skończyły się w pierwszych 45 minutach.
22:34
Koniec. A więc powtórka wyniku z pierwszego meczu.
90
GOOOOLLLL!!! Tym razem Pizarro z 9 metrów po kapitalnym prostopadłym podaniu Schweinsteigera.
89
Bonucci bezczelnie zagrał piłkę ręką, przerywając akcję Bayernu, ale sędzia znów nie pokazał kartki.
87
Robben w swoim stylu przedryblował obronę Juve, ale znów musiał uznać wyższość Buffona.
83
Od wielu minut nie oglądaliśmy składnej akcji Juventusu. Nadzieja już chyba umarła. Grobowa atmosfera na stadionie w Turynie.
82
Pizarro za Mandzukicia. Bayern kradnie kolejne sekundy, choć losy rywalizacji sa już raczej rozstrzygnięte.
79
Z kolei w ekipie gości Luiz Gustavo zmienił Ribéry'ego.
79
Ostatnia zmiana Juve: Gaccherini za Marchisio.
79
Juventus zupełnie bezradny. Przed chwilą to Bayern, a konkretnie Mandzukic, mógł strzelić drugiego gola.
72
Vucinić próbuje prowokować graczy Bayernu. Tym razem przeszkodził w interwencji Neuerowi.
71
Marchisio wyciął Lahma, ale nie otrzymał kartki.
69
Isla za Padoina w Juventusie. Wcześniej Matri zmienił Quagliarellę.
66
Bayern wyszedł z kontrą 6 na 3, ale Mueller po podaniu Robbena chybił z 15 metrów.
63
Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony w wykonaniu Schweiniego wykorzystał Martinez, oddając z 4 metrów celny strzał. Buffon ofiarnie interweniował, wybijając piłkę przed siebie, a tę do pustej bramki dobił z bliska głową Mandzukić. Juve musi teraz strzelić 4 gole.