Nie o 20:45, a o 18:00 zaczynamy środę z Ligą Mistrzów. To może oznaczać tylko jedno - gramy w Rosji. Zenit kontra Porto. Na tekstówkę zaprasza Kali.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Petrovskiy / 28.09.2011

Akt. 28/09/2011, 19:58 GMT+2

19:58
Tyle na razie ode mnie, widzimy się około 20:30! Do napisania!
19:58
Porto zaczęło dobrze, a potem było już tylko gorzej, gorzej i gorzej... Zenit wykorzystał grę w przewadze i wygrał pewnie 3:1.
19:56
Hulk jeszcze strzelił z wolnego prosto w Małafiejewa i Webb zagwizdał po raz ostatni!
19:55
brainiacgol: "Arsenal dzisiaj powinien spokojnie wygrać." - teoretycznie, choć po składzie widać, że "Kanonierzy" myślą już o Premier League.
89
Zmiana w Zenicie. Bukharow za Kierżakowa.
19:50
PRZEgol Szirokowa!
86
Zmiana w Zenice. Huszti za Żyrianowa.
19:44
A Sandomierski - ława. Nie ma zaskoczenia. Nie broni w lidze, trudno żeby zadebiutował od pierwszej minuty w Leverkusen w LM.
19:43
Szczęsny oczywiście w bramce Arsenalu. To również już potwierdzone.
19:42
Tymczasem info dotyczące meczu BVB - zgodnie z przypuszczalnym składem, o którym pisaliśmy wcześniej, Lewy i Piszczek w pierwszym! Jest natomiast Grosskreutz zamiast Perisica i Schmelzer zamiast Loewe. Tekstówka z tego meczu o 20:45.
78
DANNY!!! Ileż oni zmarnowali sytuacji w tej połowie! Technicznym strzałem chciał pokonać Heltona Portugalczyk. Mierzył w okienko, ale się pomylił.
76
Słaby strzał Fernando z dystansu. Spokojnie Małafiejew.
76
SZIROKOW!!! Była szansa na hat-tricka! Najpierw jego strzał głową wybronił Helton, ale Szirkowowi udało się jeszcze zdążyć do dobitki, jednak posłał piłkę z 7 metrów wysoko nad bramką! Strzał oddawał jednak upadając na murawę, więc jest trochę usprawiedliwiony.
73
Zmiana w Porto. Defour za Belluschiego.
72
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 3:1!!! DANNY!!! Sporo szczęscia mieli teraz gosodarze! Piłkę przy nodze miał Kierżakow, wpadł w pole karne i z ostrego kąta próbował (chyba) zaskoczyć Heltona. Piłka rykoszetem poszła po Souzie i Danny trafił do pustaka!
70
A Kierżakow dalej swoje. Nie podaje, tylko wali z każdej pozycji. Czy jest ona dobra, czy zła. Kolejna próba, po której Helton nie musiał interweniować.
69
Kartka również dla Hulka za dyskusje.
68
Żółta kartka dla Belluschiego. Bardzo niebezpieczny wślizg na Anjukowie!
65
BUM!!! Ależ "kopyto" ma Hulk! Potężny strzał z wolnego, z ponad 30 metrów! Piłka minęła słupek o centymetry!!!