Przenosimy się do Marsylii!!! Przed nami ćwierćfinał Ligi Mistrzów Olympique - Bayern Monachium!

Liga Mistrzów / Ćwierćfinał
Orange Vélodrome / 28.03.2012

Akt. 28/03/2012, 22:37 GMT+2

22:36
Dzięki, że byliście z nami! DOBRANOC
90+3
KONIEC MECZU!!! Bayern zasłużenie wygrywa 2:0!
90+2
CHEYROU z dystansu! Piłka poszybowała wysoko na bramką!
89'
Trzy minuty - tyle dolicza sędzia
87'
Robben, rajd prawą stroną... cały czas Robben... zejście do środka, strzał i.... uuuu! Pudło! Piłka wysoko w trybunach!
82'
Ała. Ayew nieładnie potraktowany przez Gustavo. To na pewno kwalifikowało się na czerwień... ale sędzia oszczędził gracza Bayernu
77'
Robben schodzi. Zmienia go Pranjić
75'
Bayern jest w komfortowej sytuacji i szanuje piłkę
71'
ROBBEN do MUELLERA, MUELLER do ROBBENA i Holender z kilku metrów umieszcza piłkę tuż przy dalszym słupku bramki! Piękna, kombinacyjna akcja. BRAWO BAYERN
70'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 0:2!
68'
Brandao za niewidocznego dziś Amalfitano
67'
Bayern dość nieśmiało, tak od niechcenia wyprowadza kolejne ataki. Wygląda to trochę tak, jakby ten wynik w pełni Bawarczyków satysfakcjonował
65'
M'Bia może mówić o sporym szczęściu. Łokciem, bez gry, potraktował Gomeza. Brzydko, brzydko! Sędzia pokazuje tylko żółtko
63'
Tymoszczuk za Kroosa
59'
REMY! Ależ to była okazja! Remy wygrał pojedynek/przepychankę z jednym z obrońców na 11 m i upadając oddał strzał. Strzał celny, ale za słaby...
58'
NIE MA GOLA! Strzał Gomeza po ziemi z 10 metrów i z ogromnym trudem broni Andrade!
56'
Remy! Niesygnalizowany strzał, ale bez problemów łapie Nauer!
54'
Łapcie trafienie Gomeza
52'
Ładnie Robben. Fimowa akcja Holendra - złamanie do środka i strzał z lewej nogi. NA POSTERUNKU BYŁ ANDRADE
49'
Szykują się zmiany w ekipie gospodarzy. Rozgrzewkę rozpoczął między innymi Andre-Pierre Gignac