Jeszcze nie opadły emocje po pierwszym spotkaniu, a za chwilę zaczyna się drugie. Napoli podejmuje Chelsea. Przypominam, że jest to pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wita wszystkich Kaszaj!

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Stadio Diego Armando Maradona / 21.02.2012
3
1

Akt. 21/02/2012, 22:39 GMT+1

22:38
KONIEC!!! Napoli pokonuje Chelsea 3:1 i jest to w pełni zasłużone zwycięstwo! Gospodarze zagrali kapitalnie!!! Ja już się z wami żegam i zapraszam na kolejne relacje na naszą stronę!!!
90+3'
Jeszcze próbował Lampard, ale bramkarz penia złapał piłkę
90+2'
DROGBA dostał piłkę w polu karnym, ale był lekko odchylony i czysto w nią nie trafił
90'
Trzy minuty doliczone
87'
3:1 to solidna zaliczna przed rewanżem. Chelsea potwierdza, że jest w kryzysie
85'
Atak Chelsea, ale Drogba na spalonym
WIDEO
Gol Lavezziego na 3:1
81'
JAK TO NIE WPADŁO!!! POWINNO BYĆ 4:1!!!! Hamsik wyłożył piłkę do (chyba) do Gargano, a ten strzelił prosto w obrońcę.
77'
Do marek1910: Torres nie wszedł i już nie wejdzie
74'
Lavezzi schodzi żegnany brawami. Za niego Dzemali
72'
No właśnie, gdzie są kluby z Anglii. Może się okazać, że żadnego z nich nie zobaczymy w ćwierćfinale!!!
69'
Ten kto nie ogląda niech żałuje naprawdę
65'
GOLA WYPRACOWAŁ CAVANI, który wyłożył piłkę jak na tacy Lavezziemu, a ten MUSIAŁ STRZELIĆ GOLA!!! BRAWO NAPOLI!!!
65'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 3:1!!!!!
63'
Gargano próbował z dystansu, ale Cech na posterunku
60'
DROGBA dostał piękną piłkę w polu karnym, był bliski oddania strzału, ale obrońcy w ostatniej chwili wybili mu piłkę
59'
Mała ładnie złożył się do strzału, który poleciał w światło bramki, ale był ona za lekki, aby zaskoczyć de Sanctisa
57'
Gary Cahill ukarany żółtą kartką
56'
Do kacpers77: Możliwe, ale dla jasności Cavani to Urugwajczyk!
55'
BŁĄD OBRONY CHELSEA!! Cavani dogrywał do Lavezziego, a ten strzelił minimalnie obok słupka!!! Mogło i powinno być 3:1!!!