Witajcie z Lille. Przed nami niezwykle ciekawy mecz w grupie B. Lille gra z Trabzonsporem. Goście mają punkt więcej w tabeli niż zespół z Francji. Zwycięzca na pewno awansuje. Jeśli jednak będzie remis, a CSKA w drugim meczu pokona Inter, to ekipa z Moskwy wyjdzie.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Le Stadium / 07.12.2011

Akt. 07/12/2011, 22:37 GMT+1

22:36
Dzięki za wszystko. Kłania się Srogi!
22:35
Ten wynik oznacza, że oba zespoły odpadają z Ligi Mistrzów!!!! CSKA gra dalej po zwycięstwie w Mediolanie nad Interem.
22:35
Koniec spotkania.
93'
Chyba będzie remis.
89'
Rodlen na murawie, a nie Jeleń. Już Polak nie wejdzie.
22:28
Ale jazda!!! CSKA prowadzi!!! To znaczy, że Moskwa wchodzi!
84'
Chemy Jelenia, a tymczasem schodzi Beria, a za niego Laurent Bonnart. Dziwna decyzja.
82'
Burak teraz powinien podać do Altintopa... szkoda, byłby pewnie gol dla Trabzonsporu.
22:23
19:3 w strzałach i 10:0 w rogach dla gospodarzy
80'
Mierzej dostał dobrą piłkę zza polem karnym, ale fatalnie spudłował lewą nogą. Szkoda.
79'
Głowacki zatrzymał Hazarda i kolejny rzut rożny dla gospodarzy, którzy cały czas walczą o awans.