Przenosimy się na Camp Nou! Blaugrana jest już jedną nogą w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Katalończycy, po zwycięstwie na wyjeździe z Bayerem Leverkusen 3:1, dziś na powinni bez problemu postawić kropkę nad "i".

90+1
Rolfes pięknym podaniem obsłużył Bellarabiego, który z 9 metrów ZDOBYŁ HONOROWEGO GOLA DLA GOŚCI!
90'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ALE NIE BARCA!!!! 1:7!
89'
NIE MA 8:0! Tello był sam na sam, ale tym razem znakomicie zachował się golkiper gości!
86'
I KTO? Oczywiście MESSI! Precyzyjny strzał zza pola karnego i LENO BEZ SZANS!
85'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 7:0!
82'
POSIADANIE PIŁKI: Barca 70% - Bayer 30%
80'
KEITA BLISKO! Malijczyk zgasił piłkę głową przy bliższym słupku, ale pomylił się o dobry metr
78'
NIE SIĘGNĄŁ PIŁKI KEITA po podaniu Pedro! Spóźnił się dosłownie o ułamki sekundy...
75'
Duma Katalonii zbyt łatwo przedostaje się w pole karne przyjezdnych. Teraz tak to wygląda, jakby gospodarze chcieli nieco oszczędzić niemiecką drużynę...
72'
DRUGIE TRAFIENIE MESSIEGO
67'
Piłkarze Bayeru wylądają jak dzieci we mgle...
65'
Ale to może nie być koniec. Barca cały czas wyprowadza ataki..
63'
TELLO PO RAZ DRUGI! 21-letni napastnik prawie identycznie jak przed kilkoma minutami pokonuje LENO!
62'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 6:0!
59'
NOKAUT, nokaut i jeszcze raz nokaut! Wypadła piłka z rąk Leno i Messi z najbliższej odległości zdobywa swojego CZWARTEGO GOLA W TYM MECZU!
58'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 5:0!
57'
Piękne podanie Fabregasa do Tello, który z wielkim spokojem umieszcza piłkę tuż przy dalszym słupku bramki! CO ZA WEJŚCIE TEGO MŁODEGO REZERWOWEGO!