Chelsea czy Barca, Barca czy Chelsea? Odliczamy minuty do rozpoczęcia meczu, w którym nie zabraknie boiskowej walki! Oby tylko w granicach przepisów, choć z tym może być ciężko... Na tekstówkę zaprasza Kali.

Liga Mistrzów / Półfinał
Stamford Bridge / 18.04.2012
1
0

Akt. 18/04/2012, 22:49 GMT+2

22:49
    Rewanże w LM zapowiadają się smakowicie! Ja już się żegnam z Wami i zapraszam na kolejne tekstówki. Do następnego!
    22:41
    Jeśli dobrze liczyłem, Chelsea oddała tylko jeden celny strzał na bramkę Valdesa.
    22:39
    Chelsea prowadzi z Barceloną przed rewanżem na Camp Nou 1:0. Czy "The Blues" uda się to utrzymać na boisku rywala?
    22:37
    KONIEC MECZU!
    90+3
    PEDROOOOOOO!!!! Mierzony strzał z narożnika pola karnego i... SŁUPEK!!! Jeszcze dobitka Busqetsa na pustą i... PONAD!
    90
    Trzy minuty doliczone.
    90
    Powrót Drogby i róg dla Barcelony.
    Piοter: "Nie wiem Kali gdzie oglądasz mecz, ale na Polsacie są strasznie zaskoczeni postawą Chelsea. Na co oni liczyli, że CFC rozłoży nogi jeszcze przed meczem???" - właśnie nie wiem, co jest takiego dziwnego w grze Chelsea.
    88
    Zmiana w Chelsea. Bosingwa za Ramiresa.
    87
    CO ZA OBRONA CECHA!!! Messi z wolnego na Puyola! Główka i... kapitalnie obronił bramkarz Chelsea! Parada meczu!
    87
    Zmiana w Barcelonie. Cuenca za Xaviego.
    86
    Kartka dla Drogby za faul na Messim.
    84
    KALOU!!! Jakimś cudem piłka trafiła do niego w polu karnym! Odepchnął jednak rywala i rzut wolny dla gości. Kalou niby strzelił, ale i tak posłał piłkę wysoko nad bramką.
    82
    Chelsea trzyma wynik. "The Blues" nastawieni na grę z kontry. W zasadzie od początku drugiej połowy. Optyczną przewagę mają goście.