Chelsea: 1-Petr Cech; 2-Branislav Ivanovic, 4-David Luiz, 26-John Terry, 3-Ashley Cole; 12-John Obi Mikel, 7-Ramires, 8-Frank Lampard, 10-Juan Mata; 9-Fernando Torres, 21-Salomon Kalou.

Bramki łącznie 3-1
Przemek Kruk

Akt. 04/04/2012, 22:42 GMT+2

22:42
Tyle już ode mnie! Dzięki za udział, takie mecze opisuje się z przyjemnością! Do następnego!
22:40
Chelsea awansowała, ale dziś z lepszej strony mimo wszystko pokazali się goście. Uwaga na Djalo. Ten zawodnik może jeszcze namieszać w niedalekiej przyszłości.
22:39
Benfica się nie poddała i po przerwie stworzyła kilka dogodnych okazji. Jedną na gola zamienił Javi Garcia. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. Dla kibiców z Lizbony najgorsze jest to, że na 2:1 trafił były gracz odwiecznego rywala Benfiki - FC Porto.
22:38
Wielkie widowisko na Stamford Bridge! Szkoda mi Benfiki, która przez większość meczu grała w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach Maxiego Pereiry (pierwsza mocno dyskusyjna, niby za dyskusje).
22:36
KONIEC MECZU!
90+2
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:1 DLA CHELSEA!!! RAUL MEIRELES!!! CO ZA BOMBA BYŁEGO GRACZA FC PORTO!!! Zabójcza kontra! Uprzedził Aimara i poszedł na przebój od połowy! Huknął zza pola karnego i Artur nawet drgnął!
90
Cztery minuty doliczone!
90
Piąstkowanie Cecha!
90
Chelsea zamknięta pod własnym polem karnym!
89
Cole wygrał główkę z Djalo. Ale Chelsea szybko traci piłkę!
88
Zmiana w Chelsea. Drogba za Torresa.
87
NELSON OLIVEIRA!!! CO ON ZROBIŁ??? Miał nieobstawionego Djalo, ale zdecydował się na strzał! Bez sensu! Cech nie musiał interweniować.
86
Meireles strzelił tak, że piłka wyleciała poza boczną linię.
85
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 1:1!!! JAVI GARCIA!!! Zaspała obrona! Idealnie odnalzał się po rzucie rożnym i głową z bliskiej odległości pokonał Cecha! Szykuje się szalona końcówka!
84
DJALO!!! Piękna główka! W ogole może się podobać ten gracz! Świetny sczupak po długim rogu! Cech pokazał klasę!
83
I trochę nam się uspokoiło na Stamford Bridge... Chyba pierwsza taka dłuższa przerwa.
80
AIMAR! Tym razem nad murem, ale wprost w ręce Cecha.
79
Najpierw zmiana. Meireles za Matę.
79
Wolny dla Benfiki i kartka dla Mikela. Kolejna szansa dla Aimara.
pawlik10: "ramires nawet w pilke nie trafil wiec jakie to pudło" - no tak, piłka odbiła się przecież od niewidzialnej ściany, która nagle znalazła się przed bramką Benfiki. To nie była noga Ramiresa.