W cieniu rywalizacji (choć czy to jest rywalizacja?) Arsenalu i Milanu, o awans do ćwierćfinału walczą również piłkarze Benfiki Lizbona i Zenitu Sankt Petersburg. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Zenitu 3:2, wszystko jest zatem sprawą otwartą.

22:41
    Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Już teraz zapraszamy na środowe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. Do zaklikania!
    22:40
    Gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo. Zenit zawiódł na całej linii, zupełnie nie przypominając drużyny z pierwszego meczu.
    22:40
    Koniec!!! Benfica jest w ćwierćfinale!!!
    90+3
    Bruno Cesar dograł prostopadłą piłkę w pole karne, a Oliveira w pojedynku sam na sam pokonał Małafiejewa.
    90+3
    GOOOOOOOLLLLLL!!!!!! Nelson Oliveira wykorzystał kontratak i jest po meczu!!!
    90+2
    Benfica oddała inicjatywę. Zenit na połowie gospodarzy.
    90+1
    Faizulin przed szansą, ale oddał niecelny strzał.
    90
    Sędzia doliczył 3 minuty.
    86
    Piłkarze Zenitu przesunęli się bliżej bramki Benfiki. Gospodarze mają już mnóstwo miejsca na połowie gości. Kontratak goni kontratak.
    86
    Kontratak Benfiki, ale Oliveira, mając dwóch partnerów, zdecydował się na niecelny strzał.
    84
    Luisao zachęca kibiców do jeszcze głośniejszego dopingu.
    83
    Bruno Alves z około 30 metrów, ale strzelił lekko i Artur nie miał problemów ze złapaniem piłki.
    82
    Jardel znów doszedł do pozycji strzeleckiej po rzucie rożnym. Obrońca Benfiki po raz kolejny nie trafił jednak głową do siatki Zenitu.
    80
    Nelson Oliveira zastąpił Cardozo, który w ostatnich minutach coraz wolniej poruszał się po boisku.
    79
    Zenit wciąż bez sytuacji, a czas płynie nieubłaganie. Benfica wciąż nie pozwala rywalom rozwinąć skrzydeł.
    75
    Cesar wycofał do Cardozo, a ten huknął z linii pola karnego. Małafiejew po raz kolejny uratował Zenit.
    74
    Dobra sytuacja Zenitu. Faizulin dośrodkował z prawej strony niedokładnie. A szkoda, bo aż trzech graczy wbiegło w pole krane Benfiki.
    72
    Jorge Jesus z miejsca reaguje na zmianę Zenitu. Gaitana zmienił Matić.
    71
    Była akcja, jest reakcja. Spalletti w miejsce Żyrianowa wpuścił ofensywnie grającego Faizulina.
    70
    Cardozo nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Małafiejewem. Napastnik Benfiki z 12 metrów nie trafił w bramkę. Błąd w tej akcji popełnił Żyrianow.