Bogacze z Monachium kontra krezusi z Madrytu. Elita, śmietanka i wszystko co najlepsze w światowym futbolu. To właśnie Liga Mistrzów i pierwszy półfinał. Bayern Monachium podejmuje Real Madryt. Robben, Ribery, Gomez kontra Benzema, Ronaldo, Oezil. To musi być wielkie widowisko!

Liga Mistrzów / Półfinał
Allianz Arena / 17.04.2012

Akt. 17/04/2012, 22:40 GMT+2

22:40
Uff, emocje jeszcze długo nie opadną. Ciekawe, czy jutro Chelsea podobnie nie podda się hiszpańskiej potędze? Na dziś to tyle spotkania z Ligą Mistrzów. Dzięki za uwagę. Cześć!
22:37
KONIEC MECZU! BAYERN WYGRYWA 2:1. CO TO BĘDZIE ZA REWANŻ!
90+4
I żółta kartka dla gracza Realu. Słusznie. Absolutnie głupie zagranie.
90+3
Awantura! Mueller był faulowany przez Marcelo.
22:33
Wspaniała akcja Lahma! Ograł na skrzydle obrońcę. Pociągnął. I idealnie wyłożył przed bramkę do Gomeza. Piłka z bliska wbita do siatki. BAYERN NA TĘ CHWILĘ MA NIEZŁY WYNIK PRZED REWANŻEM.
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! GOMEZ I 2:1
22:31
Pawel84: "trzeba przyznać ze taki mecz to wart jest półfinału". Zgadza się.
22:31
Komentatorzy nSport ogłosili, że nie powinno być karnego. Ale ja nie jestem taki pewien. Był tam ewidentny atak w nogi, choć w piłkę też. Kontrowersja.
87'
NIE MA RZUTU KARNEGO! GOMEZ PADAŁ W SZESNASTCE. CZEKAMY NA POWTÓRKĘ.
86'
I JEST STRZAŁ GOMEZA PO WRZUTCE Z PRAWEJ STRONY. Mocna, szybka główka, ale Casillas nie śpi. Złapał tę piłkę, dobry refleks.
85'
Neuer bardzo daleko wyszedł z bramki, by rozgrywać akcję z kolegami. Gospodarze atakują.
22:27
To już ostatnie fragmenty. A jak wiemy, Niemcy zawsze grają do końca...
84'
Higuain za Benzemę. Karim mocno już zmęczony. Igła może namieszać na podmęczonym przeciwniku.
82'
Rozkręca się doping w Monachium. I JEST SZANSA. RIBERY WPADA W POLE KARNE! Ale nie wyłożył dobrze piłki Robbenowi. JESZCZE REKLAMUJE RĘKĘ U PEPE. Jednak powtórka wyjaśnia, że raczej nic tam nie było.
80'
Granero już na boisku, zmienił Di Marię. Argentyńczyk ma wilki potencjał, ale od pewnego czasu przynosi to niewiele wymiernych korzyści.
79'
Ribery pada po raz kolejny. Webb gwiżdże faul, ale Alonso twierdzi, że nic nie było. Powtórka wyjaśnia, że kopnął Francuza w kostkę.
78'
Granero gotowy do wejścia.
77'
Ronaldo wymachuje ręką w kierunku Webba. Domaga się odgwizdania faulu. Atakowało go trzech Bawarczyków, mogło tam być przewinienie.
76'
Żółta kartka dla Ramosa. Wślizg od tyłu w nogi Muellera.
75'
Pamiętajmy, że ten wynik jest fatalny dla Bayernu. Przed rewanżem 2:1 u siebie to minimum. Zostało około 20 minut z doliczony czasem.