W pierwszym meczu tych drużyn, rozegranym w Neapolu, włoska drużyna nie dała się Bayernowi, remisując 1:1. Teraz to monachijczycy są w roli gospodarza. Ekipa Heynckesa murowanym faworytem? Na tekstówkę zaprasza Kali.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Allianz Arena / 02.11.2011
3
2

Akt. 02/11/2011, 22:39 GMT+1

22:39
Tyle już ode mnie! Dzięki za udział i do następnego!
22:39
Długo w drugiej połowie z boiska wiało nudą, ale w końcówce się ruszyło! Bayern wygrywa z Napoli 3:2!
22:37
KONIEC MECZU!!!
90+5
SZALONY SPRINT BRAMKARZA!!! Gomez strzelał z własnej połowy! ZA LEKKO! De Sanctis wybił piłkę z linii bramkowej!!!
90+4
DE SANCTIS W POLU KARNYM BAYERNU! Ależ zamieszanie we polu karnym!
90+3
LAHM!!! Strzał obrońcy zablokowany! Do piłki dopadł ALABAAAA i.... Kolejny blok! Tylko rzut rożny dla Bayernu!
90+1
Czy gości stać jeszcze na jeden zryw?
90
Aż cztery minuty doliczone!
88
Nerwowe chwile przeżywają kibice Bayernu. Wszystko jest jeszcze możliwe!
84
Zmiana w Napoli. Pandev za Dzemailiego.
83
Alaba! Zza pola karnego postraszył bramkarza! De Sanctis nie takie strzały już bronił...
80
Zmiana w Bayernie. Alaba za Ribery'ego.
79
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! NAPOLI ŁAPIE KONTAKT!!! FERNANDEZ!!! Obrońca pozazdrościł Gomezowi?! Drugi gol tego piłkarza! Van Buyten dał się przeskoczyć w polu karnym i Fernandez zaskoczył główką Neuera!
77
Druga żółta dla Badstubera! Siły się wyrównały! Przytrzymywał Cavaniego, ale baaaardzo dyskusyjna sytuacja. Powtórka pokazała, że mocno naciągany faul...
73
Żółta kartka dla Boatenga. Spóźnione wejście w Lavezziego.
73
LAHM!!! Mocno z dystansu! Koncami palców, nad poprzeczkę piłkę przeniósł De Sanctis!