Schalke kontra Manchester United - pierwszy pólfinał Ligi Mistrzów. Wita was Kaszaj i zaczynamy relację!!!

Liga Mistrzów / Półfinał
Veltins-Arena / 26.04.2011

Akt. 26/04/2011, 22:35 GMT+2

22:33
Koniec meczu. Manchester zasłużenie pokonuje Schalke 2:0. Gospodarze długo się bronili przed atakowami United, ale znakomicie bronił Neuer. W końcu jednak Giggs, a po trzech minutach Ronney pokonali niemieckiego bramkarza i wygrali. Rewanż wydaje się być formalnością. Żegna się z wami Kaszaj i zapraszam na kolejne relacje na naszej stronie.
89'
Do aneczka16987: Kuszczak raczej nie będzie pierwszym bramkarzem. Postawię na Neuera, choć naprawdę nie wiem kogo kupi United
87'
Do Bobik FCB: Inter wtedy był wyjątkowo słaby. Poza tym brakowało mu obrońców. Manchester jest wspaniale poukładany taktycznie. U siebie gra kapitalnie. Schalke już cudu dokonało, wystarczy
WIDEO
Mamy już drugiego gola Rooneya
82'
A tutaj macie fajny tekst o Guardioli. Zobaczcie sobie, warto
81'
Escudero oddaje ładny strzał, ale na posterunku był Van der Sar
WIDEO
Gol Gigga, specjanie dla tych co wybrali dziś relację w Eurosporcie:)
77'
Trzeba przyznać, że Manchester szybko załatwił sprawę. Trzy minuty i znamy pierwszego finalistę, bo chyba nie sądzicie, że Schalke może awansować?
74'
Anderson zmienia z United Hernandeza, a Scholes Parka
73'
Escudero za Sarpeia
71'
Żółty kartonik dla Sarpeia
70'
HERNANDEZ PODAŁ DO ROONEYA i Anglik strzałem po ziemii pokonał Neuera. Defenywa Schalke się posypała.
70'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 2:0, ROONEY!!!
67'
NEUER W KOŃCU POKONANY!!! ROONEY PODAŁ IDEALNIE W ULICZKĘ DO GIGGSA, a TEN NIE MIAŁ KŁOPOTÓW Z POKONANIEM BRAMKARZA GOSPODARZY!!! Goście obejmują zasłużone prowadzenie.
67'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 1:0 MANCHESTER GIGGS!!!!
66'
ZNAKOMITY STRZŁĄ EDU Z 35 METRÓW!!! Mocno, ale Van der Ser przy strzałach z tak daleka nie daje się zaskoczyć.
64'
Obudził się RAUL. Hiszpan mięciutko wrzucał w pole karne. Musiał interweniować Ferdinand, który wybił piłkę na rzut rożny.
62'
Do aneczka16987: Trochę się goście uspokoili. Już tak nie cisną jak w pierwszej połowie.
59'
Raul jest dziś zupełnie niewidoczny. Inna sprawa, że nie dostaje piłek
58'
Jurado ogrywa Fabio i zostaje podcięty. Żóltko dla zawodnika gości, w pełni zasłużone