Hola fani Ligi Mistrzów!!! Witamy na Santiago Bernabeu!

Bernabéu / 08.12.2010
    Bartosz Rainka

Akt. 08/12/2010, 22:38 GMT+1

22:37
    KONIEC MECZU!!! Hat-trick Benzemy, gol Ronaldo, ale niestety w Polsce mecz zostanie bardziej zapamiętany przez to, że Jerzy Dudek musiał, tuż przed końcem pierwszej połowy, zejść z boiska z powodu kontuzji.
    FOTO
    TAK NIESTETY CIERPIAŁ DUDEK
    88'
    WIELKI BŁĄD SORINA, który chciał podać do Coullibaly'ego, ale poddał piłkę BENZEMIE. Francuz na wielkim luzie przelobował bramkarza gości.
    88'
    HAT-TRICK BENZEMY!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOL
    87'
    PEDRO LEON przejął piłkę po rykoszecie w polu karnym. Piłka po jego strzale otarła boczną siatkę na wysokości okna.
    85'
    BEMZEMA miał czystą sytuację do strzału w polu karnym. Obok bramki!!!
    79'
    OLIEH MIAŁ SETKĘ!!! Adan zdołał wybić piłkę nogami. Olieh dostał dobre podanie na obieg przy Arbeloi i wbiegł w pole karne. Miał przed sobą tylko Adana. Z lewej strony stał niepilnowany Quercia, ale Olieh nie zdecydował się na podanie do lepiej ustawionego kolegi. Strzelił beznadziejnie.
    72'
    Bardzo dobre podanie ze środka pola od Diarry do Benzemy. Nie zdążyli Coulibaly i... Dudka. Franzuz strzelił w kierunku dalszego słupka. Bramkarz bez szans. Gdyby wczoraj na Camp Nou tak strzelił Rafał Murawski...
    72'
    BENZEMA!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    66'
    Marcelo zrobił taki start, że gdy oddawał strzał, to Dariusz Dudka przystawał już i bez wiary patrzył jak Brazylijczyk uderza. Polski obrońca nie imponuje zwrotnością i szybkością.
    64'
    A jeżeli mowa o Sammaritano, to chłopak przeżywa niesamowite chwile. Jeszcze nie tak dawno grał w niższych ligach, a teraz wybiegł na murawę Santiago Bernabeu. Pisaliśmy o tym w czerwcu. Można sobie odświeżyć pamięć.
    62'
    Schodzi Pedretti, wchodzi Sammaritano.
    59'
    Cristiano zrobił swój tradycyjną kiwkę w... miejscu. Machał nogami nad piłką, później puścił ją między dwóch zawodników. Oczywiście nie miał szansa, żeby ten drybling się powiódł...
    57'
    ALEŻ SRZAŁ TRAORE!!! Mocno na wysokości kolan. Piłka poleciała tuż obok słupka. Bardzo dobre uderzenie.
    54'
    Marcelo fajnie chciał się zabrać z piłką, ale nie wyszło.
    48'
    Ronaldo, wbiegając w pole karne, otrzymał doskonałe podanie od Marcelo. Portugalczyk w swoim stylu huknął pod poprzeczkę!!! Doskonały strzał i 2:0. Złe ustawienie całej obrony Auxerre, w tym Dariusza Dudki (nie jego wina, ale nie przeszkodził Marcelo w podaniu).
    48'
    RONALDO GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    48'
    No i oczywiście jakimś dziwnym trafem znów po meczu Realu Madryt sporo się będzie mówić o Jerzym Dudku.
    46'
    Wracamy na drugą połowę. Niestety bez Jurka Dudka. Wielka szkoda i pech. Nie tak dawno w rozmowie z Eurosport.pl Dudek mówił, jak bardzo chciał zagrać z Auxerre. Zresztą jak schodził z boiska, widać było na jego twarzy wielki zawód i nie dowierzanie.
    21:43
    No to może trochę meczowych statystyk. Posiadanie piłki: 64-36% dla Realu, Strzały na bramkę: 2-2, Faule: 8-4 Auxerre, Rzuty rożne: 4-3 Auxerre.