Witam z Old Trafford i zapraszam na rewanżowe spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów. W nim Manchester United zmierzy się z Schalke 04, a po pierwszym meczu znacznie bliżej finału z Barceloną są podopieczni Aleksa Fergusona, którzy w Niemczech wygrali 2:0. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

22:37
Za wspólnie spędzony czas dziękuje wszystkim Stinger, trzymajcie się cało i dobranoc.
22:37
W nim podopieczni Aleksa Fergusona zagrają z Barceloną, a ten wielki mecz zostanie rozegrany 28 maja na londyńskim Wembley.
90
KONIEC MECZU! Manchester wygrywa 4:1 i wygrywając dwumecz 6:1 awansuje do finału Ligi Mistrzów.
90+2
NIE MA GOLA! Po rożnym do strzału z woleja doszedł Evra, nie trafił jednak w bramkę.
90+1
FANTASTYCZNIE NEUER! Bramkarz niemieckiej reprezentacji po raz drugi w drugiej połowie popisowo obronił uderzenie w górny róg bramki, tym razem szczęścia szukał Michael Owen.
90
Portugalski arbiter dolicza trzy minuty.
22:33
Goerge_Best - mecz się już nam kończy, zachowaj może tę zagadkę na inne spotkanie, bo na pierwszy rzut oka jest ciekawa.
90
EDU PO RAZ KOLEJNY! Groźne są uderzenia zza pola karnego Brazylijczyka, ale tym razem strzał był niecelny.
89
Piłkarze Schalke domagali się jedenastki za zagranie ręką Valencii, sędzia Proenca słusznie jednak odrzucił ich protesty.
86
Akcja i dośrodkowanie Jurado dobre, ale mimo obecności trzech napastników na boisku żaden z graczy Schalke nie zaatakował piłki w polu bramkowym.
22:29
maupa23 - ale chodziło o Puchar Europy zmieniony potem na Ligę Mistrzów, co było ujęte w pytaniu.
82
NIE MA GOLA! Trafił do bramki Van der Sara Huntelaar dobijając strzał Edu, ale w momencie uderzenia Brazylijczyka był napastnik Schalke na spalonym.
81
Wyszedł daleko z bramki Neuer by ratować sytuację, nie wybijał jednak piłki poza boisko i na jego szczęście gracze United nie zdecydowali się na strzał z połowy boiska.
79
Czujny w bramce pozostaje Van der Sar, Holender wyjściem na szesnasty metr uprzedził kumpla z reprezentacji Huntelaara.
78
Na ostatnią zmianę decyduje się Alex Ferguson - Berbatowa zastąpił Michael Owen.
76
Rzadko strzelający z gry Brazylijczyk trafia po raz drugi z gry w ciągu kilku minut. Wielka w tym zasługa Dimitara Berbatowa, który świetnym ruchem bez piłki wymusił podanie prostopadłe, po czym zagrał stojącemu przed pustą bramką Andersonowi.