Za kilkanaście minut Manchester United i Olympique Marsylia zagrają o ćwierćfinał. Relację prowadzi Piotrek Kwiatkowski.

22:37
KONIEC MECZU!!! Marsylia zawdzięcza swojej nieskuteczności odpadnięcie z LM. United jak wyrafinowany gracz i w dodatku mocno osłabiony. GIGNAC nie wykorzystał PRAWIE ASYSTY roku Ayewu. Dwa gole Hernandeza. Bardzo dziękuję z udział w relacji i zapraszam do Eurosport.pl, który schodzi cały czas na psy (podobno).
93'
OSTATNIE 5 - 10 min. MU gra koncertowo. Świetnie utrzymywali się przy piłce podpieczni Fergusona i skradli minuty, wytrącając z rytmu OM.
90'
INTER STRZELIŁ, INTER STRZELIŁ, INTER STRZELIŁ!!!!
89'
Piłkarze MU chcieli dłużej utrzymać się przy piłce, ale stracili . Za moment odebrali i Giggs wywalczył faul przy środkowym kole. Mądra gra Red Devilsów.
88'
OM walczy ambitnie do samego końca. Brawo.
@DeadlyMuse zapraszam do wpisu z 76' minuty, a później do wpisu z piątej minuty.
83'
SCHOLES JESZCZE WYBIJAŁ, ALE EWIDENTNIE PIŁKA PRZEKROCZYŁA LINIĘ O METR.
83'
WES BROWN STRZELA SWOJAKA GŁOWĄ PO DOŚRODKOWANIU Z ROŻNEGO!!!
82'
GOL DLA OM!!!!!!!!!!!! CIŚNIENIE FERGIEGO ROŚNIE!!!
81'
Rooney dostał w to, przez co miał problemy rodzinne, o czym szeroko rozpisywały się tabloidy.
80'
Heinze wybija na rzut rożny.
79'
@tittoro napisał: "Ponawiam pytanie. Co z Firą?". Łukasz miał poważną operację i wraca do zdrowia CAŁE SZCZĘŚCIE.
77'
Ktoś tu pisał w komentarzach, dlaczego mali przegrywają z dużymi. Idealny przykład to ten mecz. Dwie idealne okazje. Manchester miał dwie idealne okazje i wykorzystał, a OM nie.
77'
SAF wyskoczył w radości ze swojego siedzenia. Cieśnienie zeszło. Zwłaszcza po akcji Cheyrou.
76'
WIELKI POWRÓT VALENCII ZAINICJOWAŁ AKCJĘ. Podał do Giggsa, ten do Hernandeza i niemal kopia sytuacji z pierwszej poły. Chicharito prawie do pustaka zamyka akcję.
74'
Cheyrou dostał podanie z lewej strony od Remy i strzelił z ośmiu metrów na bramkę. Trafił nie do końca czysto i Van der Sar obronił. ALE BYŁO GORĄCO!!!