Witamy z Mediolanie!!! Zawodnicy Interu i Schalke są już w tunelu, zaraz zacznie się pierwszy mecz ćwierćfinałowy. Realcję przeprowadzi Kaszaj

Liga Mistrzów / Ćwierćfinał
Stadio Giuseppe Meazza / 05.04.2011

Akt. 05/04/2011, 22:42 GMT+2

22:42
Wszystkie bramki wrzuce jeszcze raz do relacji. Także zapraszam was do obejrzenie. Pozdrawiam i dobranoc panie i panowie
22:40
KONIEC MECZU!!! Mam szczęście, że opisywałem tak kapitalne widowisko. Schalke zasłużenie pokonało na San Siro Inter aż 5:2. W reważnu mediolańczycy muszą wygrać aż 4:0, a to przecież niemożliwe. Żagna was Kaszaj!!! Dzięki za wspólne śledzenie tego spotkania. Oj działo się dziś, działo.
90"2'
Kibice opuszczają San Siro ze spuszczonymi głowami
90'
Doliczone trzy minuty
88'
Raul poza boiskiem, za niego Ali Karimi
86'
Strzał rozpaczy SNEJIDERA, ale to nie mogło zaskoczyć Neuera
85'
Raul zarobił żóltko, ale zagra z rewanżu
84'
Jurado zmieniony przed 17-letniego Draxlera
WIDEO
....i swojak RANOCCHI. TO był gwóźdź do trumny Interu
WIDEO
Mam kolejne brameczki. Najpierw klasa RAULA
80'
Wydaje mi się, że teraz może być już tylko więcej. Inter bezradny, Inter na kolanach, a przecież prowadził 1:0 i 2:1
79'
Powiedzcie szczerze, kto spodziewał się takiego wyniku?????????? Tylko szczerze panie i panowie
75'
EDU strzela zza pola karnego, Cezar bezradnie odprowadził piłkę wzrokiem. Inter na kolanach. Tego nikt się nie spodziewał!!!! Tak naprawdę gol powinien paść kilka sekund wcześniej, ale FARFAN zmarnował setkę
75'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOol 5:2. TO JUŻ NOKAUT!!!!
WIDEO
Jeszcze raz bramka Milito. Dla tych, którym się nie odpaliła
71'
Gospodarze walą głową w mur. Teraz strzał Snejidera wylądował na obrońcy Schalke. Od jakiegoś czasu oglądamy bezradność Interu
69'
Papadopulos otrzymuje żóltą kartką za faul na Snejiderze
68'
Inter jakby przestał teraz wierzyć. Początek drugiej połowy miał fantastyczny, ale Schalke wybiło im piłkę z głowy. Przynajmniej na chwilę