Pół godziny zostało do ostatniego w tym sezonie Gran Derbi. Zapraszamy na relację na żywo!

Akt. 03/05/2011, 22:41 GMT+2

22:41
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, dobranoc.
22:40
A jutro wieczorem przekonamy się czy piłkarze Manchesteru United postawią "kropkę nad i" i awansują do finału zaplanowanego na 28 maja na londyńskim Wembley.
90
KONIEC MECZU! Barcelona w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów remisuje z Realem Madryt 1:1 i zapewnia sobie awans do finału Ligi Mistrzów.
90
Pomoc medyczna udzielana jest Pedro po powietrznym starciu z Marcelo.
90
Wspaniały moment tego meczu - na boisku pojawia się Eric Abidal, zastępując na nim Puyola.
90
To już 90. minuta meczu. Piłkarze Realu wydają się być pogodzeni z losem.
89
CASILLAS! Bramkarz Realu pewnie broni uderzenie Messiego z wolnego.
86
Żółta kartka dla Adebayora za kolejne ostre wejście.
22:30
JaneK08 - poproś kolegę, by upadł ci na łydkę, gdy jesteś w biegu. Niezależnie od poziomu teatralności twojej reakcji to po prosto faul uniemożliwiający ci dalszy bieg. Tyle.
83
Zwija się z bólu na murawie Mascherano po wejściu Diarry, sędzia jednak nie decyduje się wyrzucić Francuza z boiska. I moim zdaniem słusznie.
82
Żółta kartka dla Pedro, tym razem to on bezpardonowo faulował, wycinając Lassa Diarrę.
80
Pomocy lekarskiej wymagała ręka Gerarda Pique, ale obrońca Barcy wrócił do gry.
80
Olbrzymia owacja na Camp Nou dla Erica Abidala, który rozpoczął rozgrzewkę.
79
W taki sposób Marcelo wyrównał na 1:1.
78
Świetna interwencja Pique, który przeciął prostopadłe zagranie Arbeloi do Ronaldo.
76
Żółta kartka dla Marcelo za ostry wślizg w Messiego.
74
Zmiana w zespole gospodarzy - Seydou Keita zastępuje Davida Villę, to zmiana jaką często wykonuje Pep Guardiola w przypadku gdy Barca ma korzystny wynik meczu, czy też rywalizacji pucharowej.
73
MESSI! Argentyńczyk starał się wykorzystać dośrodkowanie Busquetsa, który znalazł się na prawym skrzydle, dostał jednak piłkę niezbyt dokładną i uderzył niecelnie.
70
Strasznie szybko mija czas, to już 70. minuta meczu. Jeszcze 20 minut szansy dla Królewskich.