Czy Tomasz Kuszczak się zbuntuje? Menedżer Manchesteru United obiecał ponoć Polakowi, że będzie grał w Lidze Mistrzów, tymczasem po raz kolejny posadził go na ławie. W bramce Czerwonych Diabłów w meczu z Bursasporem stoi Van Der Sar.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Atatürk / 02.11.2010

Akt. 02/11/2010, 22:34 GMT+1

22:34
Koniec meczu! Manchester wygrywa 3:0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na eurosport.pl.
90'
Sędzia dolicza dwie minuty.
87'
A kibice Bursasporu kłaniają się zawodnikom. Chyba nie są specjalnie rozczarowani. Piękny doping.
22:28
abradab99: Dziś już za późno:) Za to jutro...
86'
Strzał rozpaczy Vederson. Z daleka, ale rozpaczliwie niecelnie.
84'
Trzeba zauważyć, że gole dla United strzelali dziś młodzi zdolni. Tylko Fletcher trochę zawyża średnią.
81'
Fabio zmienia Evrę.
80'
Turcy są rozbici psychicznie, wpuszczają Anglików w pole karne bez walki. Może być jeszcze wyższy wynik.
79'
Scholes jak stary lis wypatrzył Bebe. Młody Portugalczyk wyszedł sam na sam, "dziugnął" piłkę i mamy 3:0. Diabły już pewne sukcesu.
77'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. BEBE I 3:0.
77'
Przewrotka Ozturka! Niezbyt czysto uderzona piłka lobem leciała w stronę okienka. Van der Sar asekurował sytuację.
76'
Nastąpiły dwie wspomniane zmiany w Bursasporze. Ale jeszcze nie wiemy, kto za kogo bo realizator się zagapił.
75'
Młody Francuz przyjął podanie Parka tak płynnie, że od razu minął obrońcę. I bardzo soczyście uderzył w górny narożnik. Akcja wysokiej jakości. Ten młodzian ma potencjał!
74'
ALE PIĘKNY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL OBERTANA! 2:0 DLA UNITED.
73'
Dwie zmiany szykują się w Bursasporze. Czas postawić na atak, jeszcze będzie ciekawie.
22:13
Tevez666: Tak, tak. Gratulacje:)
70'
Piłkarze szczodrze dziś się kopią po nogach. Teraz nieładnie interweniował Scholes.
69'
TURCY SĄ CIĄGLE GROŹNI! Wrzutka w pole karne, ale Smalling w porę interweniuje wślizgiem.
67'
To mógł być gol dla United!!! Rzut rożny, główka Scholesa, ale piłka przelatuje obok słupka.