Dwie drużyny pogrążone w kryzysie. Druga odsłona rewanżu, za zeszłoroczny finał Ligi Mistrzów. Inter, który musi odrobić jednobramkową stratę z San Siro. Ribery kontra Sneijder. Powodów, żeby zasiąść dziś przed monitorem na mecz Bayern - Inter jest wiele. Na relację zaprasza Stolar.

22:41
To tyle z Monachium, dzięki za uwagę, wpadajcie jutro na nowe tekstówki.
22:40
To był jeden z najlepszych meczów, jakie dane mi było relacjonować na eurosport.pl. Jeden z najdramatyczniejszych w ostatnich latach w ogóle. Super widowisko z niesłychanym zakończeniem. Bayern miał awans na talerzu, ale stracił go. Wciąż nie mogę ochłonąć.
22:38
KONIEC MECZU! INTER WYGRAŁ 3:2 I AWANSOWAŁ DO ĆWIERĆFINAŁU LM!!!
90+4
CESAR JESZCZE RAZ INTERWENIUJE. Niewiele brakowało, by Bawarczyk przeciął lot piłki.
90+3
CESAR ZNOWU WYPUSCZA PIŁKĘ Z RĄK. Mueller chce dobić!!! Ale Cesar był faulowany przy swojej interwencji. Leonardo już triumfuje.
22:36
Manchester wygrał 2:1 i awansował.
90'
Jeszcze Bayern ma kilka minut. Dokładnie cztery doliczył arbiter. Czy się podniesie po takim ciosie?
22:33
CO ZA NIESAMOWITY MECZ! Breno dał się przepchnąć Eto'o, Kameruńczyk wystawił do nadbiegającego Pandeva. Gdzie byli obrońcy? Pewny strzał w górny róg i Bayern stracił taaaaaką sznasę.
88'
GOOOOOOOOOOOOOOOL. PANDEV I INTER W ĆWIERĆFINALE!!! 3:2
87'
Świeży zapas sił obronnych dla Interu. Nagatomo za Chivu.
86'
Obie drużyny już bardzo zmęczone. Łatwiej się bronić niż atakować. Czy Inter zostanie powstrzymany?
85'
Ładna akcja Ribery'ego. Rajd, drybling. Wywalczony korner i trochę czasu. Dobry mecz Francuza.
22:28
Więcej o Abidalu
83'
Gomez był teraz egoistą. Kontra trzech na trzech, a on drybluje. Strata Bayernu.
81'
SNEIJDER TRAFIA W PANDEVA!!! Piłka szła chyba w okno, ale Holender trafił w kolegę. No, dzieje się trochę.
79'
Eto'o na spalonym. Ajjj, już się niektórzy poderwali z miejsc, bo wychodził sam na sam.
78'
Inter w natarciu. Strzały Sneijdera i Eto'o zablokowane. Czy się uda?
22:21
lothar1410: Nie wiem, co z Robbenem, ale sygnalizował chyba, że nie jest w pełni sił.
22:19
Real_Fan_xd: Jeśli Inter wygra tu 3:2 obie drużyny będą mieć po zwycięstwie na koncie. Bilans goli 3:3, z czego Inter strzeliłby więcej na wyjeździe. I to by zdecydowało.
74'
STRZAŁ SNEIJDERA! Lahm zostawił mu metr swobody i poszedł pół-wolej z dystansu. Obok słupka.