Witajcie na Stadio Olimpico w Rzymie. Przed nami spotkanie 1/8 finału między Romą, a Szachtarem Donieck. Zapowiada się ciekawe widowisko na które zaprasza Was Srogi.

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Stadio Olimpico / 16.02.2011

Akt. 16/02/2011, 22:36 GMT+1

22:35
Koniec spotkania na Stadio Olimpico! Szachtar Mircei Lucescu sensacyjnie, ale zasłużenie wygrywa w Rzymie 3:2. To mógł być ostatni mecz Claudio Ranieriego. Dzięki za to, że byliście z nami. Dobranoc, kłania się Srogi
94'
Po strzale Borriello jeszcze rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło.
92'
Sędzie doliczył cztery minuty. Może jeszcze coś się uda gospodarzom.
90'
Marco Boriello strzelał głową, ale obok bramki.
85'
Kolejna brazylijska zmiana w Szachatarze. 21-letni Teixeira za Jadsona.
85'
Kartka dla Rakhitckiego za przedłużanie gry.
83'
Mocny strzał De Rossiego, ale Piatow ładnie obronił.
22:19
GOL DLA ARSENALU! Van Persie! hihi. A my do końca w Rzymie mamy 12 minut regulaminowego czasu gry.
75'
Jeremy Menez faulował Williana i nie zagra w rewanżu.
73'
Minimalnie obok lewego słupka Doniego strzelał Ormiańczyk Henrikh Mkhitaryan. A mogło być 4:2 dla gości.
22:11
Mamy dla Was bramki z trwającego właśnie meczu. Będziemy je pokazywać po kolei.
69'
Ale szczęście Doniego. Idalne podanie dostał Luiz Adriano, ale bramkarz Romy w ostatniej chwili zatrzymał piłkę najpierw przed polem karnym, a potem w polu. Brawo.
68'
Co ten Ranieri robi? Zdjął Vucinicia, a za niego Borierllo - superstrzelec. Chyba lepiej było zostawić Vucinicia i postawić na atak.
66'
Zmiana w Szachtarze. Douglas Costa, strzelec gola na ławce. Za niego najdroższy piłkarz Doniecka Eduardo.