Arsenal i Szachtar byli stawiani w roli faworytów grupy H i do tej pory wywiązują się z tej roli doskonale. Komplet punktów w dwóch pierwszych meczach i Anglicy z Ukraińcami musieli się podzielić fotelem lidera. Na Emirates "Kanonierzy" będą chcieli strącić Szachtar na drugie miejsce. Zapraszamy na relację z meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów!

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Emirates Stadium / 19.10.2010

Akt. 19/10/2010, 22:36 GMT+2

22:34
To tyle z Emirates. Dzięki za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje na eurosport.pl.
22:33
Dobry mecz Łukasza Fabiańskiego. I wrażenia nie mąci puszczony gol. Świetny mecz Arsenalu, który nie w ciemię bitą drużynę Szachtara potraktował jak chłopca do bicia.
22:33
Koniec meczu. Sędzia nie przedłużał tego pogromu. Arsenal wygrał 5:1.
22:33
Z jednej strony, potępiamy kibiców, którzy wychodzą ze stadionu pięć minut przed końcem. Z drugiej, wyobrażamy sobie, jak trudno wydostać się z jego okolic:)
89'
Kibice już opuszczają stadion. A Douglas jeszcze chciał zaskoczyć Fabiana strzałem sprzed pola karnego, ale nie trafił w bramkę.
22:30
grindgooner: A czy mi się wydaje, czy Platta nie rozpoznałeś:)
87'
Mógł być drugi rzut karny. Srna staranował barkiem Arszawina.
85'
A więc Eduardo zaliczył piękny powrót do Londynu. To dla niego była ta owacja. Kibice chwalą się do kamery takimi koszulkami, jak ta na zdjęciu.
22:25
Wiedziałem, że to zbyt łatwe. Jasne, że Denis Bergkamp.
83'
Od razu zaznaczę, że Łukasz był bez szans. Eduardo wykonał zaskakujący strzał z pierwszej piłki, Fabian się rzucił prawidłowo, ale nie miał szans doskoczyć do piłki. 5:1.
82'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL! FABIAŃSKI POKONANY. A KIBICE ARSENALU I TAK BIJĄ BRAWO.
22:21
A tego Kanoniera poznajecie?
78'
Pierwsza próba strzału Walcotta, ale tym razem Pyatow sobie poradził.
22:18
s123: Wiem, że to nie jest dobre tłumaczenie, ale spróbuj tak usiąść na 90 minut do relacji i się raz nie sypnąć:)
75'
Minus ofensywy Arsenalu jest taki, że od 20 minut nie widzieliśmy Fabiańskiego przy piłce.
22:14
s123: No! David Platt. Popytaj starszych kolegów jak grał:)
22:14
Już zauważyłem swoją pomyłkę co do liczby goli Chamakha. Poprawiłem, sorry za błąd.
71'
I bohater ostatniej akcji schodzi z boska. Za niego Walcott.
70'
Ten mecz wygląda jak jakaś pokazówka. Szachtar puszcza Kanonierów w pole karne, jak niewierna żona kochanka. Chamakh miał czas, by trzy razy zapytać Pyatowa, w który róg mu strzelić.