Na San Siro zapowiada się wielkie widowisko... przynajmniej w teorii. AC Milan podejmuje Real Madryt, chcąc zrewanżować się za porażkę sprzed dwóch tygodni. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się o tym za chwilę, a na relację z tego spotkania zaprasza niezwykle gorąco Stinger.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Stadio Giuseppe Meazza / 03.11.2010
2
2

Akt. 03/11/2010, 22:41 GMT+1

22:41
A za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, widzimy się jutro na meczach Ligi Europa, w tym spotkaniu Lecha Poznań z Manchesterem City. Dobranoc.
90'
Jose Mourinho zdołał jeszcze wprowadzić na boisko Raula Albiola, ale chwilę później Howard Webb kończy to spotkanie. Bardzo dobry mecz i myślę, że zasłużony remis.
90'
Świetna asysta Benzemy, prostopadła piłka otworzyła szansę strzelecką Pedro Leonowi i pozyskany z Getafe gracz między nogami Abbiatiego umieścił piłkę w siatce! Nie było to bardzo mocne uderzenie, wydaje mi się, że można oczekiwać od golkiperów na tym poziomie, by bronili takie uderzenia.
90'
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! PEDRO LEON!!!!!!!!! 2:2!!!!!!!!!!!!!
90'
Spore zamieszanie w polu karnym Abbiatiego, ale wyjaśnia sytuację Ambrosini.
90'
Żółta kartka dla Carvalho, który łokciem powstrzymał Pirlo, po tym gdy rozgrywający Milanu ograł go ładną sztuczką techniczną.
90'
Howard Webb dolicza piąć minut!!!
90'
Bardzo mądrze teraz piłkarze Milanu utrzymują się przy piłce, grają szeroko i zmuszają graczy Milanu do biegania.
88'
Gracze Milanu co chwilę leżą na murawie i wcale nie potrzebują do tego specjalnego powodu. A czas leci...
87'
ABBIATI!!! To było naprawdę groźne uderzenie z woleja w wykonaniu Ozila, ale bramkarz Milanu spisał się naprawdę dobrze pewnie łapiąc piłkę.
86'
Pierwsza akcja Pedro Leona, ale jego uderzenie broni Abbiati.
85'
Nie dał rady wytrzymać pełnych 90 minut Gattuso - zastępuje go Clarence Seedorf.
81'
Na boisku pojawił się w zespole Realu skrzydłowy Pedro Leon... nie wiem niestety w tym momencie za kogo. A już wiem, zastąpił on Pepe.
79'
Nie wytrzymał Pepe i ostro wpakował się w jednego z graczy Milanu w środku boiska, dostał za to żółtą kartkę.
78'
Jak to często bywa w przypadku Super Pippo gol budzący kontrowersję - Inzaghi był na wyraźnym spalonym przejmując piłkę zagraną z głębi pola i pod Casillasem umieścił piłkę w bramce Realu. DUŻU BŁĄD SĘDZIÓW!
78'
NIEPRAWDOPODOBNE!!! INZAGHI RAZ JESZCZE!
73'
Reaguje także Jose Mourinho - Karim Benzema zastępuje Gonzalo Higuaina.
72'
Druga zmiana w zespole gospodarzy - Ambrosini zastępuje Pato.
70'
Żółta kartka dla Gattuso - nie do końca wiem, czy za niebezpieczne wejście wślizgiem (gdzie jednak nie było kontaktu), czy za dyskusję z sędzią.
68'
Kontra Milanu nie zapowiadała się groźnie - błąd popełnił jednak Pepe, który źle obliczył wejście wślizgiem i ze skrzydła popędził w stronę bramki Ibrahimowić. Casillas spodziewał się dośrodkowania, Zlatan chciał go jednak przechytrzyć i uderzył na bramkę! Casillas odbił piłkę, ale nadbiegający Inzaghi w swoim stylu wpakował ją do bramki!