We wtorkowy wieczór kibice nie mogli narzekać na brak emocji, wierzę, że nie inaczej będzie i dzisiaj. Na relację z meczu Grupy G pomiędzy Ac Milan vs Auxerre serdecznie zaprasza Stinger.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Stadio Giuseppe Meazza / 15.09.2010
2
0

Akt. 15/09/2010, 22:37 GMT+2

22:37
    To tyle na dzisiaj, za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, zapraszam na jutrzejsze mecze Ligi Europy, w tym pojedynek Lecha Poznań z Juventusem Turyn.
    90'
    Na koniec meczu sędzia Balaj został trafiony piłką przez Pirlo, po czym rumuński arbiter zdecydował się od razu zakończyć spotkanie. 2:0 dla Milanu to wynik dzisiejszego meczu.
    90'
    Zagramy o 3 minuty dłużej.
    88'
    Piłkarze MIlanu niby już się bardziej koncentrują na zabawie piłką, ale mimo tego udało się przebić w pole karne Auxerre, Robinho jednak na spalonym.
    85'
    GOOOL!!!! NIE!!!!! SPALONY!!!! Po rzucie roznym bramkę zdobywa Le Tallec, sędzia jednak słusznie odgwizduje spalonego, gdyż w momencie zgrania piłki Francuz ewidentnie był bliżej bramkarza Milanu niż jego defensorzy.
    83'
    ABBIATI!!! Bramkarz Milanu broni strzał Oliecha, który ładnie rozegrał dwójkową akcję z Le Tallekiem, choć uderzenie mogło być bardziej soczyste.
    82'
    Zółta kartka dla Zambrotty, który bezceremonialnie przeciął kontrę rozpoczętą przez Hengbarta.
    82'
    JELEŃ W POJEDYNKU Z ABBIATIM! Bramkarz Milanu wygonił Polaka poza pole karne, nasz napastnik spróbował to wykorzystać i dośrodkował w pole karne, uczynił to jednak niedokładnie.
    80'
    Na boisku zwija się z bólu N'Dinga po ostrym wejściu Prince'a-Boatenga, a na boisko wchodzi Kamel Chafni w miejsce Steevana Langila.
    77'
    Gracze gospodarzy już spokojnie, wymieniają wiele podań, kontrolują grę.
    75'
    CO ZA ZAMIESZANIE W POLU KARNYM SORINA! Wbiegający Prince-Boateng jednak tego nie wykorzystał, choć podanie Ronaldinho było nieprawdopodobnie precyzyjne.
    73'
    Zmiana także w zespole Auxerre - Anthony Le Tallec zastąpił Waltera Birsę.
    71'
    Zmiana w zespole Milanu - schodzi z boiska Antonini, a wszedł na nie Ignacio Abate.
    69'
    Super gol - kontra wyprowadzona przez Ronaldinho, który w tempie dawno nie oglądanym przebiegł kilkadziesiąt metrów, wyłożył piłkę do Zlatana, a ten dokładnym, mierzonym strzałem pokonał Sorina. SAN SIRO WRZE!
    69'
    ZLATAN!!!!! 2:0!!!!!
    22:11
    Czy Auxerre będzie teraz potrafiło zmienić swoją grę?
    66'
    Geniusz jednak przełamał francuski mur - zaczął akcję Ronaldinho, piłkę strącił wchodzący z drugiej linii Prince-Boateng, a z najbliższej odległości Ibrahimović pakuje piłkę do bramki, po tym gdy uwolnił się spod krycia stoperów Auxerre.
    66'
    GOOOOOOOOL!!! Zlatan!!!!!!!!! 1:0!!!
    64'
    Zatańczył teraz w polu karnym Ibrahimović, sytuację jednak wyjaśnia N'Dinga - to kolejny dobry mecz tego młokosa, którego postawa jest przekleństwem dla siedzącego na ławce Dariusza Dudki.
    63'
    Była przez chwilę szansa dla gości na groźną sytuację... ale zawiodło przyjęcie piłki u Oliecha.