Liga Mistrzów: terminarz fazy grupowej w sezonie 2019/20. Kiedy mecze?
17/09/2019, 04:45 GMT+2
Liga Mistrzów 2019/20. Już dziś startuje kolejna edycja najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w piłce nożnej na świecie. W zmaganiach wezmą udział 32 zespoły. W elicie ponownie nie zobaczymy przedstawiciela Polski. Zobacz terminarz fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Rozgrywki startują 17 września. Drużyny zostały podzielone na osiem grup. W każdej z nich zobaczymy po cztery ekipy.
Grupy Ligi Mistrzów 2019/2020
Grupa A: Paris Saint-Germain, Real Madryt, Club Brugge, Galatasaray.
Grupa B: Bayern, Tottenham Hotspur, Olympiakos, Crvena Zvezda.
Grupa C: Manchester City, Szachtar Donieck, Dinamo Zagrzeb, Atalanta.
Grupa D: Juventus, Atlético, Bayer Leverkusen, Lokomotiw Moskwa.
Grupa E: Liverpool, Napoli, Salzburg, Genk.
Grupa F: FC Barcelona, Borussia Dortmund, Inter, Slavia Praga.
Grupa G: Zenit St. Petersburg, Benfica, Ol. Lyon, RB Lipsk.
Grupa H: Chelsea, Ajax, Valencia CF, Lille.
Grupa A: Paris Saint-Germain, Real Madryt, Club Brugge, Galatasaray.
Grupa B: Bayern, Tottenham Hotspur, Olympiakos, Crvena Zvezda.
Grupa C: Manchester City, Szachtar Donieck, Dinamo Zagrzeb, Atalanta.
Grupa D: Juventus, Atlético, Bayer Leverkusen, Lokomotiw Moskwa.
Grupa E: Liverpool, Napoli, Salzburg, Genk.
Grupa F: FC Barcelona, Borussia Dortmund, Inter, Slavia Praga.
Grupa G: Zenit St. Petersburg, Benfica, Ol. Lyon, RB Lipsk.
Grupa H: Chelsea, Ajax, Valencia CF, Lille.
Terminarz fazy grupowej Ligi Mistrzów 2019/20
Grupa A
Środa, 18 września:
Club Brugge – Galatasaray (18:55)
Paris Saint-Germain – Real Madryt (21)
Wtorek, 1 października:
Real Madryt – Club Brugge (18.55)
Galatasaray – PSG (21)
Wtorek, 22 października:
Club Brugge – PSG (21)
Galatasaray – Real Madryt (21)
Grupa A
Środa, 18 września:
Club Brugge – Galatasaray (18:55)
Paris Saint-Germain – Real Madryt (21)
Wtorek, 1 października:
Real Madryt – Club Brugge (18.55)
Galatasaray – PSG (21)
Wtorek, 22 października:
Club Brugge – PSG (21)
Galatasaray – Real Madryt (21)
Środa, 6 listopada:
PSG – Club Brugge (21)
Real Madryt – Galatasaray (21)
Wtorek, 26 listopada:
Galatasaray – Club Brugge (18.55)
Real Madryt – PSG (21)
Środa, 11 grudnia:
PSG – Galatasaray (21)
Club Brugge – Real Madryt (21)
Grupa B
Środa, 18 września:
Olympiakos – Tottenham (18:55)
Bayern Monachium – Crvena Zvezda (21)
Wtorek, 1 października:
Tottenham – Bayern (21)
Crvena Zvezda – Olympiakos (21)
Wtorek, 22 października:
Tottenham – Crvena Zvezda (21)
Olympiakos – Bayern (21)
PSG – Club Brugge (21)
Real Madryt – Galatasaray (21)
Wtorek, 26 listopada:
Galatasaray – Club Brugge (18.55)
Real Madryt – PSG (21)
Środa, 11 grudnia:
PSG – Galatasaray (21)
Club Brugge – Real Madryt (21)
Grupa B
Środa, 18 września:
Olympiakos – Tottenham (18:55)
Bayern Monachium – Crvena Zvezda (21)
Wtorek, 1 października:
Tottenham – Bayern (21)
Crvena Zvezda – Olympiakos (21)
Wtorek, 22 października:
Tottenham – Crvena Zvezda (21)
Olympiakos – Bayern (21)
Środa, 6 listopada:
Bayern – Olympiakos (18.55)
Crvena Zvezda – Tottenham (21)
Wtorek, 26 listopada:
Tottenham – Olympiakos (21)
Crvena Zvezda – Bayern (21)
Środa, 11 grudnia:
Bayern – Tottenham (21)
Olympiakos – Crvena Zvezda (21)
Grupa C
Środa, 18 września:
Szachtar Donieck – Manchester City (21)
Dinamo Zagrzeb – Atalanta (21)
Wtorek, 1 października:
Atalanta – Szachtar (18.55)
City – Dinamo (21)
Wtorek, 22 października:
Szachtar – Dinamo (18.55)
City – Atalanta (21)
Środa, 6 listopada:
Dinamo – Szachtar (21)
Atalanta – City (21)
Wtorek, 26 listopada:
City – Szachtar (21.00)
Atalanta – Dinamo (21.00)
Środa, 11 grudnia:
Szachtar – Atalanta (18.55)
Dinamo – City (18.55)
Grupa D
Środa, 18 września:
Atletico – Juventus (21)
Bayer Leverkusen – Lokomotiw Moskwa (21)
Wtorek, 1 października:
Juventus – Bayer (21)
Lokomotiw – Atletico (21)
Wtorek, 22 października:
Atletico – Bayer (18.55)
Juventus – Lokomotiw (21)
Środa, 6 listopada:
Lokomotiw – Juventus (18.55)
Bayer – Atletico (21)
Wtorek, 26 listopada:
Lokomotiw – Bayer (18.55)
Juventus – Atletico (21)
Środa, 11 grudnia:
Atletico – Lokomotiw (21)
Bayer – Juventus (21)
Grupa E
Wtorek, 17 września:
Napoli – Liverpool (21)
Salzburg – Genk (21)
Środa, 2 października:
Genk – Napoli (18.55)
Liverpool – Salzburg (21)
Środa, 23 października:
Salzburg – Napoli (21)
Genk – Liverpool (21)
Wtorek, 5 listopada:
Liverpool – Genk (21)
Napoli – Salzburg (21)
Środa, 27 listopada:
Liverpool – Napoli (21)
Genk – Salzburg (21.00)
Wtorek, 10 grudnia:
Napoli – Genk (18.55)
Salzburg – Liverpool (18.55)
Grupa F
Wtorek, 17 września:
Inter – Slavia Praga (18.55)
Borussia Dortmund – FC Barcelona (21)
Środa, 2 października:
Salvia – Borussia (18.55)
Barcelona – Inter (21)
Środa, 23 października:
Inter – Borussia (21)
Slavia – Barcelona (21)
Wtorek, 5 listopada:
Barcelona – Slavia (18.55)
Borussia – Inter (21)
Środa, 27 listopada:
Barcelona – Borussia (21)
Slavia – Inter (21)
Wtorek, 10 grudnia:
Borussia – Slavia (21)
Inter – Barcelona (21)
Salzburg – Napoli (21)
Genk – Liverpool (21)
Wtorek, 5 listopada:
Liverpool – Genk (21)
Napoli – Salzburg (21)
Środa, 27 listopada:
Liverpool – Napoli (21)
Genk – Salzburg (21.00)
Wtorek, 10 grudnia:
Napoli – Genk (18.55)
Salzburg – Liverpool (18.55)
Grupa F
Wtorek, 17 września:
Inter – Slavia Praga (18.55)
Borussia Dortmund – FC Barcelona (21)
Środa, 2 października:
Salvia – Borussia (18.55)
Barcelona – Inter (21)
Środa, 23 października:
Inter – Borussia (21)
Slavia – Barcelona (21)
Wtorek, 5 listopada:
Barcelona – Slavia (18.55)
Borussia – Inter (21)
Środa, 27 listopada:
Barcelona – Borussia (21)
Slavia – Inter (21)
Wtorek, 10 grudnia:
Borussia – Slavia (21)
Inter – Barcelona (21)
Grupa G
Wtorek, 17 września:
Olympique Lyon – Zenit Petersburg (18.55)
Benfica – RB Lipsk (21)
Środa, 2 października:
Lipsk – Lyon (21)
Zenit – Benfica (21)
Środa, 23 października:
Lipsk – Zenit (18.55)
Benfica – Lyon (21)
Wtorek, 5 listopada:
Zenit – Lipsk (18.55)
Lyon – Benfica (21)
Środa, 27 listopada:
Zenit – Lyon (18.55)
Lipsk – Benfica (21)
Wtorek, 10 grudnia:
Benfica – Zenit (21)
Lyon – Lipsk (21.
Grupa H
Wtorek, 17 września:
Chelsea – Valencia (21)
Ajax – Lille (21)
Wtorek, 17 września:
Olympique Lyon – Zenit Petersburg (18.55)
Benfica – RB Lipsk (21)
Środa, 2 października:
Lipsk – Lyon (21)
Zenit – Benfica (21)
Środa, 23 października:
Lipsk – Zenit (18.55)
Benfica – Lyon (21)
Wtorek, 5 listopada:
Zenit – Lipsk (18.55)
Lyon – Benfica (21)
Środa, 27 listopada:
Zenit – Lyon (18.55)
Lipsk – Benfica (21)
Wtorek, 10 grudnia:
Benfica – Zenit (21)
Lyon – Lipsk (21.
Grupa H
Wtorek, 17 września:
Chelsea – Valencia (21)
Ajax – Lille (21)
Środa, 2 października:
Valencia – Ajax (21)
Lille – Chelsea (21)
Środa, 23 października:
Ajax – Chelsea (18.55)
Lille – Valencia (21)
Wtorek, 5 listopada:
Chelsea – Ajax (21)
Valencia – Lille (21)
Środa, 27 listopada:
Valencia – Chelsea (18.55)
Lille – Ajax (21)
Wtorek, 10 grudnia:
Chelsea – Lille (21)
Ajax – Valencia (21)
Autor: Srogi / Źródło: eurosport.pl
dołącz do Ponad 3 miliony użytkowników w aplikacji
Pobierz
Zeskanuj
Powiązane tematy
Udostępnij
Reklama
Reklama